Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ellen hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen hogy ne legyek magányos? Az az érzés van bennem hogy megakarok halni.

Figyelt kérdés
Minden pasim szakított velem, pedig mindegyikükkel kedvesen viselkedtem. Mindegyikük csak átvert, én meg hülye bedőltem nekik. Már nem hiszem hogy valaha is találok egy kedves, megértő fiút. Már abban sem hiszek hogy egyáltalán még létezik rendes fiú. Nem tudom mit csináljak. Interneten is csak idiótákat fogtam ki. Szórakozóhelyekre nem járok. Rosszak az eddigi kapcsolataim alapján a tapasztalataim. Már elmúltam 20 éves.
2014. máj. 19. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
szard le. egyedül is jól kell tudni érezni magadat. én lassan 3 éve vagyok egyedül úgy, hogy semmi se jön össze, akárkinél próbálkozom, pedig szerintem nem nézek ki rosszul, erősebb vagyok, mint az emberek 99%-a, kitűnő egyetemre járok, satöbbi satöbbi. Valami miatt mégse akar összejönni. Nem fogok ezen görcsölni, jó néha szar, de inkább figyelek a jövőm megalapozására, tanulásra, munkára, arra, hogy jól érezzem magam akár egymagamban is :).
2014. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyik átvert akkor ott benned is volt valami hiba.
2014. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Talán túl könnyen megbízok fiúkban. Lehet ez egy hiba.
2014. máj. 19. 19:07
 4/22 anonim ***** válasza:

Túl naiv is vagy. Túl hiszékeny is. túl tapasztalatlan is voltál.

Nem rögtön öngyilkosnak lenni meg begubózódni magányosan.

Ha körbenézel te is látod h az emberek találnak maguknak párt, van akinek ez elsőre összejön van aki meg már túl van 7 kapcsolaton is és még nem találta meg azt a személyt.


Nem feladni kell, csak határozottabban hozzáállni a dologhoz, és odafigyelni nem bedőlni minden egyes szónak , jobban megismerni , megpróbálni nem naiv hiszékenynek lenni.


főleg h még csak 20 éves múltál. Tekintsd úgy hogy tapasztalatot szereztél!

2014. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát jó de sokszor olyan hihetően adták elő a szövegüket, hogy bedőltem nekik. De annyira azért nem mert a csóknál kívül több nem történt.
2014. máj. 19. 19:15
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Először érd el azt,hogy egyedül is jól érezd magad.Amíg egyedül nem érzed jól magad,addig mással sem leszel boldog?
2014. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

akkor meg nincs is olyan nagy probléma, hisz nem engedted be őket a puncidba...még időben véget értek ezek a kapcsolatfélék.


szerintem menj és csinálj finom tejbegrízt aztán miközben eszed gondold végig h nincs is olyan nagy probléma

2014. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Ki kell mozdulni barátnővel vagy akivel tudsz , mert a várt fiu csak ugy nem toppan a szobába .Itt a jó idő menj olyan helyekre ahol jól érzed magad nem csak szorakozohelyen lehet ismerkedni ha azt nem szereted
2014. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Számomra probléma hogy hiába vagyok kedves és megértő még se kellek egy fiúnak se. Hitegettek hogy ők annyira szeretnek, de közbe még sem mert elhagytak. Ha meghalnék se hiányoznék senkinek.
2014. máj. 19. 19:20
 10/22 anonim ***** válasza:

Remélem nem úgy nézel ki mint a szomszéd öregasszony, ráncosan, lógó csöcsökkel amik már a köldöködet súrolják, ritkuló hajjal, öreges ruhában, pocakosan....


Mert ha igen akkor megértem h meg akarsz halni.

2014. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!