Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, h ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Mit tehetnék, h ne legyek magányos? és miért esküdött össze ellenem mindenki?

Figyelt kérdés

annyi hülyeség jött össze mostanában.. szakitottunk a barátommal, az egyik barátnőm 1 idióta facebook-os kiírás miatt sértődött meg, az évfolyamtársaim meg hülyének néznek, amikor leirtam, h mi a szabvány, amikor az ember szemináriumi munkát ir.. nem mindenki ment gimibe, és vannak dolgok, amiket máshol nem tanitottak úgy meg, mint nekünk.. a pasi aki tetszik nekem, nem ir rám sose, vagy csak ritkán, ill. csak akkor, ha én ráirok, egy másik fiúbarátom pedig szintén nem jelentkezik, mert neki szerelmi bánata van.. segitsetek, irjatok valami biztatót!


idióták kiméljenek, köszi..


2010. dec. 28. 00:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2010. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A rossz hír, hogy én se kedvellek :)


A jó hír pedig az, hogy az élet néha elénk állít bizonyos dolgokat, amiken túl kell jutni. A problémád törpe méretű egy mai család átlagos problémáihoz.

Szóval ne hátra nézz, hanem előre.

2010. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
a családi problémákat persze, nem irtam le, de ez nem azt jelenti, h nincsenek.. és kérlek, ne irj olyat, h nem kedvelsz, ha nem is ismersz. köszi..
2010. dec. 28. 00:12
 4/23 anonim ***** válasza:
áá szóval ezért vagy ilyen frusztrált
2010. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Bretso ***** válasza:

Most nem értem, gimis lány vagy, vagy csak úgy viselkedsz? Szakítottatok, azt megértem, hogy fáj. Egy facebook kiírás miatt megsértődött? Akkor ő vagy p*csa, vagy idióta, vagy azt írtad ki, hogy s*náznád a barátját, tehát jobb is, hogy nem beszéltek, növeli az agysejtjeid számát.


Évfolyamtársaidat sz*rd le ha nem kell nekik a segítséged. A pasi aki neked tetszik nem érdeklődik irántad, szomorú de ez van, keress mást. A fiúbarátodnak akinek meg szerelmi bánata van írj/hívd fel, hogy mi a fene van vele, vannak akiket durván megvisel a szerelmi bánat.


És végül hagyd abba a magad sajnáltatását és gondolj arra, hogy van akinek sokkal szarabb. Ha ennyitől "összeomlassz" akkor nem vagy túl teherbíró, ne érjen az életben semmi nagy bánat azt kívánom.

2010. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Vedd kezedbe a dolgok irányítását. A saját életét mindenki csak önmaga teheti jobbá, magától nem lesz az!


-Magyarázd el a barátnődnek, hogy te pontosan mit értettél a kiíráson, ha jogosan sértődött meg, kérj bocsánatot.


-Az évfolyamtársaidnak mondd meg, hogy te csak segíteni akartál, de ha úgy akarják, csinálják helytelenül, nem a te dolgod.


-A pasinak mondd meg, hogyha továbbra is elhanyagol szakítani fogsz vele. Ha nem változik a helyzet, szakíts vele, és keress valakit aki igazán megbecsül.


-A fiú barátodat próbáld meg elérni valahogy, és vidítsd fel néhány kedves szóval, pozitív gondolatokkal.


A dolgok, történések nem ilyenek, vagy olyanok. Rajtad áll, hogy pozitívként vagy negatívként bélyegzed meg őket.

A világnézet döntő tényező, a boldogság elérése, és megtartása tekintetében.

Ne engedd, hogy negatív gondolatok uralják az elmédet, és minden rendbe jön.

2010. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nem omlottam össze, de sok kis apró dolog, és összejött.. azt irtam ki facebook-ra, h nem akar velem senki bulizni, mert akiket hivtam, azok nem akartak, ez a lány meg megsértődött, mert h úgy volt, h vele ott talizunk, de másokat is akartam hivni.. erre meg azzal jött, h mert én őt semmibeveszem..


nem, nem vagyok gimis, csak gimibe jártam, ahol sok ilyen munkát kellett irni, és már a kisujjamban volt, emezek meg olyanokat irtak, h tökmindegy, lehet kézzel irva is, meg arial-lal, meg nem tudom, h irni, amikor én tudom, h nem igy kell..


a 3 éves kapcsolatomnak is most lett vége..


a fiúbarátomat meg normális dolog, h felhivtam, stb.. de nem akar sehova menni, még visszairni se nagyon, akkor h segithetnék neki?


és igen, tudom, h vannak ettől nagyobb dolgok, de minderre még az is rájön, h a nagytatám bent van a kórházban, a nagyim tesójának meg hatalmas fájdalmai vannak.. ( többek között ezért is nem mentem hétvégén bulizni azzal a lánnyal, aki megsértődött a kiírás miatt.. mondtam is neki, h nem gondolja talán, h majd a családi gondokat kiírom facebook-ra?? )

2010. dec. 28. 00:19
 8/23 anonim ***** válasza:
Olvaslak mostanában, szinte össze lehet állítani innen az életedet. Ez így egyszerre tényleg sok. Írhatnék mindenféle közhelyeket, hogy másnak mennyivel rosszabb, meg várj türelemmel, ennél csak jobb jöhet, stb. Csak annyit, hogy legyél derűs, erős és optimista, aztán minden jön magától. Olyan szekér után meg ne fuss, amelyik nem vesz fel.
2010. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ehh, tudtam, h nem kell nevet irnom.. mert akkor tudja mindenki h én vagyok.. és ez nem mindig jó..
2010. dec. 28. 00:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy nick nem sokat mond, nyugi.
2010. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!