Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az ilyen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az ilyen normális (kedves, udvarias, aranyos, figyelmes, okos) férfiak kelnek el leghamarabb? Nagyon kevés ilyen férfi van?

Figyelt kérdés
Csomó nő ismerősöm sír, hogy csak a pénzét izmát mutogató beképzelt férfik kezdeményeznek náluk az ilyen normálisabbak valahogy sehol nincsenek vagy elkeltek már.
2016. nov. 7. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kerdes provokativ szereny szemelyemmel szemben :Dd

24 f

2016. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
vagy nem mernek kezdeményezni, mert elegük van abból, hogy a nők úgyis a bunkó, izmait villogtató senkiházikat választják helyettük.
2016. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés, hogy miért nincsenek sehol sem? Mert nem mernek kezdeményezni vagy mert nem veszik észre őket? Egyébként nem értek egyet ezzel, hogy mindegyik ilyen férfi elkelt már. Nekem is vannak hibáim, mint mindenkinek, de mégis ide sorolnám magam és mégsem keltem még el. Ez sok mindenen múlik ám, hogyan szocializálódtál, milyen mintákat szívtál magadba, felnőttként mennyire nagy a társasági köröd, mennyire vagy extrovertált vagy introvertált, milyen pozitív élményeid voltak/vannak a nőkkel kapcsolatosan stb.
2016. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez a két "halmaz" néha nehezen talál egymásra. :) Ill. az sem hiányozhat a képletből, hogy azok, akik a kedves, figyelmes, stb. férfira vágynak, de már megtalálták (pl. én is), azok nem fognak sehol sírni, h hol vannak az ilyenek. Szóval sok-sok ilyen nőről nem is tudtok, mert nem hívjuk fel magunkra a figyelmet - minek? :)
2016. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Ők kellnek el a legkevésbé, mert le se tojjátok őket. Max csak már eltarónak házasságra.
2016. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem elkeltek, láthatatlanok lettek.


Legalábbis azoknak a barátnőidnek a szemében, akik sírnak.



(több lány ismerősöm ugyanígy sír, mikor megemlítem nekik, hogy ki mindenki szalad utánuk, a kedves-figyelmes-okos-udvarias pasik közül, akkor jön, hogy de az csak barát, túl alacsony, túl magas, nem elég jóképű, hülye hobbija van, seszínű a haja, vagy bármi, de bármi, csak éppen nem potenciális férfi).

2016. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Talán kérdezd meg ezeket a nő ismerőseidet, ha közelednek hozzá a normálisabbak, hogy rázzák le? valószinü nem emlékeznének, de valójában semmibe nézik a normálisakat, mert nekik az Álom pasi kell.
2016. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
persze aki kigyúrt, 400e-et keres munka nélkül az számít manapság normálisnak, és az kel el gyorsan.
2016. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vannak hibáim, és bár visszahúzódó típus vagyok, egész életemben igyekeztem odafigyelni másokra, az értelmi képességeimről meg nem tisztem megnyilvánulni, mindenki döntsön erről, miután megismert. Viszont senkinek nem kellettem, ami elég érdekes, mert nem hiszem el, hogy mindig mindent én csináltam volna rosszul. Vagy hazudtak, vagy leráztak (jobb esetben a "kedves vagy, de nem érzek irántad semmit, de attól még maradhatunk barátok" című szöveggel), esetleg észre sem vettek, nem látták meg bennem az értékeket, vagy túl kevés voltam nekik valami miatt. Én azt látom, hogy nagyon gyakran a nagyhangú, beképzelt srácok a befutók, a nők bekajálják azt, amit mondanak nekik, utána meg nyafognak, hogy brühühü, átvertek, kihasználtak, megaláztak stb. A férfiaknál és a nőknél teljesen mást jelent az "átlagos külső" vagy a "normális viselkedés", pl. a kevésbé vonzó külsejű vagy csendesebb srácokat zömmel észre sem veszik, bezzeg a nagydumás, nagyhangú srácokért a legtöbb nő odáig van, mert milyen jó fejek, meg milyen népszerűek.
2016. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
#3: Itt jön be a képbe a kettős mérce. Ha egy férfi visszahúzódó, bátortalan, akkor az töketlen, ha egy nő visszahúzódó, bátortalan, akkor mi az, hogy egy férfi nem áldoz hónapokat vagy éveket arra, hogy megpróbálja őt megismerni, mi az, hogy nem segít neki kinyílni stb.
2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!