Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyitott és nagyon zárkózott ember kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedünk egy sráccal, de már jó ideje, és nagyon tetszem neki, ő is nekem, de vannak néha kommunikációs problémáink.


Ő nagyon társasági ember, állandóan bulizik, programokra jár, csomót beszél, én meg totál az ellentéte vagyok. Zárkózott vagyok, csendes, és szükségem van arra, hogy sokat legyek egyedül. Őt zavarja is ez picit, hogy keveset beszélek, de ezen nem tudok változtatni, és nem is akarok.


Szerintetek érdemes egyáltalán foglalkoznom a dologgal, vagy úgyis esélytelen?


21L


2016. nov. 1. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem. Ugyan én férfi vagyok, de voltam hasonló helyzetben. Az exem állandóan bulizni, fesztiválozni járt, én pedig inkább otthon ültem, néha elmentem kirándulni és ennyi. Rövid időn belül megunta a dolgot, de mivel egyéb okokból szakítani nem akart, inkább simán megcsalt.


Hosszú távon nem működhet egy ilyen kapcsolat szerintem, csak akkor ha valaki aránytalanul nagy kompromisszumokat kénytelen kötni. De abba meg simán belebetegszik az ember.

2016. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha mind ketten értelmesek vagytok! És készek sok munkát tenni a kapcsolatba folyamatosan! Vita helyett, megpróbálni érdemben kommunikálni, akkor talán.
2016. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok, de előbb-utóbb úgyis előjönnek a személyiségbeli különbségek. Nem vagyok nagyon zárkózott ember, de volt olyan barátnőm, aki állandóan pörgött, mindig menni akart valahova és nehezen értette meg, hogy én viszont szeretek időnként egyedül lenni és igénylem a kevésbé aktív kikapcsolódást (pl olvasás) is. Aztán vége is lett pár hónap után.
2016. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!