Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nevezhető laza erkölcsnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nevezhető laza erkölcsnek egy 23 éves diplomás, jó-magas fizetésű állással bíró szép nőnél, ha szakítás után 1-2-3 héttel már két autóból és egy motorról beszállva-leszállva látták (volt párom) a lakása előtt?

Figyelt kérdés
Tehát már 3 különböző személlyel vitette magát haza, azt sajnos nem tudom, hogy fel is hívta-e őket az albérletébe vagy sem. Csak én, ahogy ő állította, hogy eddig én voltam a 3. párja, meg nem száll be akárki autójába, abban a hiszemben voltam, hogy ő olyan is, amilyennek mondja magát.
2016. dec. 7. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet tényleg csak fuvarozzák.
2016. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ha a szakítás után randizik, és a randipartnerei vannak olyan jó fejek, hogy ebben a cudar időben hazaviszik? Már ha egyáltalán randipartnerek, és nem csak barátok, akikkel eltöltött némi időt.


Jah, tényleg tök ringló.


Szerintem itt veled van a baj, hogy kémkedsz utána. Ő éli az életét, te meg nem vagy képes leakadni róla. Fájdalmas a szakítás, tudjuk, mindenki átesett már rajta, de nem a világ vége. Csináld azt, amit ő, és te is ismerkedj, attól jobb lesz. Vagy inkább ne is, ne mérgezd mások elméjét ezzel a gondolkodásmóddal...

2016. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ugye elmentem hozzá, de nem volt otthon. Vittem neki Mikulás ajándékot, de csak a szomszédjának tudtam beadni. Ugye alig egy hónap tel el a szakítás után, de szeretném visszakapni. Mondja a hölgy, hogy ön melyik fiatal ember (ugye azt hittem nincs semmi-senki más azóta, ha abból indulok ki, hogy nem akárkivel jön össze), az akik múltkor hazahozták autóval (két külön jármű), vagy a motoros srác, akihez felült múlt héten a lakás előtt. Köpni-nyelni nem tudtam.
2016. dec. 7. 13:20
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Es neked ehhez egeszen pontosan mi is a kozod, azonkivul, hogy onhatalmulag pincsikutyakent viselkedsz?
2016. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

1. Szakítottatok.

2. Semmi elszámolással nem tartozik neked.

3. Semmi közöd ahhoz, hogy randizik vagy kolléga/rokon/bnarát vitte-e haza.

4. Nyugodtan köpjél és nyeljél.

5. Ne zaklasd.

2016. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
UGYE ha szakitottatok akkor milyen alapon vannak elvárásaid?????? Milyen alapon itélkezel?
2016. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg a másiknak, hogy ne pont az ajtóig vigyen, hanem 2 utcával arrébb, így a szomszédok sem látnak számukra érdekeset.
2016. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, ez de szánalmas... a sz..rkavaró szomszéd is, meg te is foglalkozhatnátok a saját életetekkel.
2016. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Lazának számít vagy sem, nem tudom, de örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2016. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem nevezhető annak, te viszont szánalmas vagy.
2016. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!