Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledhetnék felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé? Hogyan adhatnám a tudtára, hogy többet szeretnék tőle? N

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok,egy nagy multinál vagyok vezető beosztásban.2 hónapja jött ide hozzánk egy új ember.Egy fiatal 22 éves srác.A mellettem lévő irodában van de a munkából kifolyólag nagyon sokat járkálunk át a másikhoz stb.

Ez a srác egy nagyon kedves,aranyos fickó,segitőkész.Volt alkalmam párszor komolyabban is beszélgetni vele.(Meghivott egy kávéra aztán én is viszonoztam).Nagyon komoly,érett gondolkodású emberke.Van egy diplomája,most csinálja a másodikat levelezőin mellette itt nálunk dolgozik.

Mielőtt jönne a "izmos,macsó" duma.Nem,nem az.Egy macis alkatú férfi de nagyon helyes és imádnivaló.

Hogy adjam a tudtára ,hogy többet is szeretnék tőle?

Tudom ,hogy én sem vagyok közömbös számára.Ahogy néz,ahogy beszél hozzám stb.Csak csendes,visszahúzódó fajta.

Sosem kezdeményeztem még én egy férfinél,de itt most szeretnék.

Csinosnak mondanak a férfiak ezért ők kezdeményeztek mindig.

Elnézést,hogy értetlen egy kicsit de azt hiszem szerelmes vagyok :)

Köszi


2016. ápr. 9. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
11 évvel fiatalabb kell neked? :O
2016. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla...
2016. ápr. 9. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
De igen.:) Amúgy meg a korkülönbség miatt akadhatnak problémák később. Gondold meg!
2016. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már megint kamuerdritroll felvonulás van ?

Úgy látszik igen. Ráadásul valami hasonló kérdés volt már kint nem annyira rég.

2016. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4#

Ezt most nem értem.Mire gondolsz?Vagy most mi van?

2016. ápr. 9. 21:45
 6/10 schamuelson ***** válasza:
41%

Majdnem ideális korkülönbség, csak 3 évvel vagy pluszban. Ha a magyar átlagéletkort nézzük, a nők várható élettartama 8 évvel hosszabb, mint a férfiaké. Nah, de nem ez volt a kérdés!

Biztos recepttel senki sem szolgálhat. Tippeket, ötleteket adhatunk, de semmi garancia, hogy bármelyik beválik. Szerintem nagyon jó úton haladtok az általad leírtak alapján. Benned valami most nagyon bizsereg, ezért érzel késztetést nagyobb, vagy gyorsabb lépésre. Pedig ez a legizgalmasabb része az ismerkedésnek, a közeledésnek. Ha annyira értelmes, érett a férfi, akkor felfogta a jelzéseket, hogy bejön neked.

Ha a kávé-meghívás működött, akkor talán működni fog egy olyan meghívás, mikor valami "civil" programot szervezel vele. Valami teljesen munkán kívülit. Habár elég elfoglalt lehet a jelölted. Munka mellett tanulni, nem piskóta. (tapasztaltam)

Ne zúdítsd rá egyszerre, hogy belé szerettél! Próbáld olyan ütemben adagolni, ahogy a visszajelzéseket kapod tőle!

Ilyen elejtett mondatok: "Szeretek veled beszélgetni, mert...", " "Nem tudom megmagyarázni, de jól érzem magamat a közeledben." Ezek olyan magas labdák. Legyél türelmes,amíg lecsapja valamelyiket. Szerintem csak idő kell neki, hogy elhiggye, van esélye nálad. Beszélhetsz neki arról, mit tartasz vonzónak egy férfiben. Nyilván úgy kell fogalmaznod, hogy magára ismerjen.

Remélem, nem csak egy tavaszi fellángolás! :) Sok sikert nektek!

2016. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. ápr. 9. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Függetlenül a korkülönbségtől egy aranyszabályt ne felejts el. Házinyúlra nem lövünk. Nem véletlenül van ez az íratlan szabály.


Egyébként meg... manapság az kezdeményez már, aki akar. Ha tetszik neked, hívd el vacsorázni, vagy akárhova.

2016. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj az előzőekkel,ilyenkor csak az számít,ami van,a vonzalom, és nem szabad a szerelmet veszni hagyni!!!!!!!!!

Üdv egy szintén macis srác!

2016. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogyan! Egy 33 éves vezető beosztásban lévő nő ennyire hülye lenne????????????
2016. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!