Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet túl sokat akarok/várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl sokat akarok/várok a netes ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Minap egy lány!! rámírt, hogy ,,hello laci :)". De csak ennyi. Nagyon örültem neki. Pár évvel idősebb mint én. Elolvastam a bemutatkozóját, képei alapján is szimpatikus. Írtam neki hogy remélem hosszú, és tartalmas beszélgetésnek veszem az elejét. Tetszik a bemutatkozója, bár 1-2 momentumot másképp látok/gondolok.


Ennyit írtam. Láttam elolvasta, de semmi reagálás.

Túl sokat írtam, vagy nem úgy... nem tudom. De nem írhattam neki csak annyit hogy hello xy.


Mit szúrhattam el, vélemény, tapasztalat?


2016. dec. 9. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
"Veszem az elejét". Ha ezt neki is így írtad, többre ne számíts...ez ugyanis pont a végét jelenti. :)
2016. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
a nőknek bármi elég ahhoz hogy neirjon vissza,helyesírás,vagy máskép fogalmazol mint ahogy ő elgondolná,am jóképű vagy?vagy hogy hogy rádirt egy nő?
2016. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rá vagy görcsölve Laci nyugalom! Majd írni fog, ha nem, akkor legalább tudod h nem akar az égvilágon semmit. Na meg ezt ugy érdemes hozzáállni h anyit írni amennyit ő.
2016. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

"veszem az elejét"


Sikerült :)

Tanulj meg magyarul, vagy ne írj olyan kifejezést, amit nem ismersz.

2016. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"elejét venni" (vminek)= megakadályozni


Lehet, hogy elriasztották a rosszul használt, de választékosnak szánt (legalább próbálkozol...) kifejezések, de simán lehet, hogy csak nem volt még ideje válaszolni. Szerintem várj még egy kicsit, legyél türelmes.

2016. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyomást helyeztél rá kapásból. Ez kuka.
2016. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nyomást helyeztél rá kapásból. Ez kuka."


erről beszélek,elég egy apró hiba és készis

2016. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Carlito, a srác konkrét elvárást támasztott ezzel a megszólalásával úgy, hogy még nem is ismeri a lányt. Ezért írtam, hogy nyomást helyezett rá és a lány menekülőre fogta.
2016. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Laci, te csibész... Nagy forma vagy. :D

Várj, hátha ír még, és mondd meg neki, hogy csak viccelni próbáltál azzal a bizonyos mondattal, nem vagy ám olyan tudatlan, mint amilyennek látszott a szöveged.

Relax, lesz ez még nehezebb is.

2016. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

de minek kell menekülőre fogni?nyilván azért irt lászlóra a csaj mert bejött neki nyilván lászlónak is bejött a nő,

akkor minek tulspilázni?

2016. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!