Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka az ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az ilyen nő? Ismertek ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Belsőre: odaadó, kedves, szeretetteljes, hűséges, gondoskodó, csak olyannal fekszik le akibe szerelmes és ez viszonzott, bármiről lehet vele beszélni. Okos, intelligens, vicces, kissé laza, nagyon művelt. Házias, sok hobbija van, és van társasági élete.


Külsőre: nagyon gyönyörű arc, karban tartott vékony formás feszes test, nagyon vonzó kisugárzás. Nőies, elegáns stílust képvisel.



2016. dec. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent az odaadó és a gondoskodó neked?
2016. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
ja az eleje az a kapcsolatról szól, hogy abban milyen. :) Hát azt jelenti hogy törődik a férfival minden tekintetben.
2016. dec. 9. 20:17
 3/64 anonim ***** válasza:
89%
Hogy anyukája lesz?
2016. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
94%
Menjen még a pontozás. Azért kérdeztem, mert az anyukás dolgokon mindig kiakadok. Nőnek nem lehet elvárásai, de a pasi már kaját követel.
2016. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
Mi értelme ennek a kérdésnek?
2016. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
96%

Bezzeg ha egy nő akarja azt, hogy egy pasi ne legyen elhízva és ne legyen bunkó, akkor meg már egy válogatós sz@jha.


Amúgy kb a tökéletest írtad le, csak nem kéne elfelejteni, hogy emberek vagyunk, hibákkal.

Plusz egy ilyen nőért neked is sokat kell nyújtanod. És nem pénzügyileg.

2016. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
79%
Úr isten :D Ilyen nő nincsen. Nemrég ismertem meg egy olyat akire illik az összes külső leírás ééés még majdnem az összes belső is. Kivéve az ,hogy hűséges és olyannak fekszik le akibe szerelmes :D Szóval off
2016. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 ImádjEngem válasza:
83%

En ilyesmi vagyok, csak lazabban oltozkodok es keves hobbim van.

A masik fel maganugye hogy 20 dologra osztja meg a figyelmet, vagy 2-re.

Es hiaba a szepseg, az el fog mulni idovel es a belso szepseg marad.

En megtalaltam az igazi tarsam, neki nem voltak ilyen tulzott elvarasai mint a kedves kerdezonek. Kivancsi lennek, hogy az a ferfi aki tokeletes nore palyazik, vajon hogy nezhet ki, es milyenek a belso tulajdonsagai.

Szep estet!

2016. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
81%

Én ismerek egy ilyen hölgyet...

Nagyjából passzol a leírás...

Ő a szerelmem..

2016. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
71%
intézze el apád a seggedet.te egy hülyegyerek vagy.
2016. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!