Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka az ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az ilyen nő? Ismertek ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Belsőre: odaadó, kedves, szeretetteljes, hűséges, gondoskodó, csak olyannal fekszik le akibe szerelmes és ez viszonzott, bármiről lehet vele beszélni. Okos, intelligens, vicces, kissé laza, nagyon művelt. Házias, sok hobbija van, és van társasági élete.


Külsőre: nagyon gyönyörű arc, karban tartott vékony formás feszes test, nagyon vonzó kisugárzás. Nőies, elegáns stílust képvisel.



2016. dec. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
98%

"Házias, sok hobbija van, és van társasági élete."

Ezek csak szerintem összeférhetetlenek?

Mármint ha sok hobbija van, eljárkál a barátaival, akkor mikor főz mos takarít otthon?

Persze munkahelye is legyen, igaz?

2016. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval egyetértek.
2016. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt, hogy még legyen szűz biszex hajlammal és imádjon opni.
2016. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
72%
A szêpség mulandó egy dsrabig hogy szép feszes formàs teste van ez egy darabig elég de később a belső is fog szàmitani !Nekem is volt egy pasi igaz ő nős volt és egyszer kétszer taliztunk aztàn màsodik randin benyögte hogy felesége van csak megcsalta őt és velem akarta megcsalni de nem hagytam mondjuk ez nem lényeg de visszatérve rà hogy én hiàba voltam szebb a feleségétől nem kellettem mert a belsőm nem fogta meg !A felesége teltebb sokkal és nem ugy nézett ki mint aki sportol szóval az hogy valaki szêp csak egy dolog !
2016. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
90%
Szándékosan hagytad ki a "ne szarjon büdöset" kritériumot, vagy csak véletlenül maradt ki?
2016. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos a társasági élet?
2018. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom az ilyen jellemzéseket, meg amikor emberek azt hiszik, hogy ezzel körülírtak egy embert. Pl vegyük a következő fiktív esetet. Én megfelelek mindennek, amit leírtál. Csak éppen súlyos betegségem van, és tolószékben ülök. Járnál velem? Vagy gyönyörű arcom van, de sárgák a fogaim, esetleg idegesítően nevetek, és okoskodom, csipkelődöm, utálom minden barátodat, általad gagyinak tartott zenét hallgatok, gyökeresen más a politikai irányultságom, és nem akarok gyereket (ha te akarsz, ha nem akarsz, akkor fordítva képzeld el).


Mikor jönnek már rá az emberek, hogy 10-18 tulajdonság felsorolásától még akárki lehetsz?

2018. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a testvérem egy bűnöző, vagy már olyannyira művelt vagyok, hogy én tartalak műveletlennek téged, vagy türelmetlen vagyok, vagy sokkal magasabb nálad, és ez zavar, vagy szőr nő a hasamon, és nehéz eltávolítani, vagy betegesen féltékeny vagyok, vagy főzök én rád, csak szarul. Tudom folytatni...
2018. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
25%

Amint a válaszokból látszik, kevés ilyen nő van. A többség túlbonyolította a dolgot vagy támadásnak vette és elkezdett hisztizni. Alig jött olyan válasz, ami arról szólna, hogy kevés/sok ilyen nő van.

Az egyik barátnőm ilyen volt, kivéve az alakot. Volt rajta pár plusz kiló, de nekem úgy sokkal nőiesebb volt. Azóta sem találkoztam belső terén olyan pozitív nővel, mint ő.

2018. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
43%
Bárcsak ilyen nővel találkozhatnák..
2018. jún. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!