Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka az ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az ilyen nő? Ismertek ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Belsőre: odaadó, kedves, szeretetteljes, hűséges, gondoskodó, csak olyannal fekszik le akibe szerelmes és ez viszonzott, bármiről lehet vele beszélni. Okos, intelligens, vicces, kissé laza, nagyon művelt. Házias, sok hobbija van, és van társasági élete.


Külsőre: nagyon gyönyörű arc, karban tartott vékony formás feszes test, nagyon vonzó kisugárzás. Nőies, elegáns stílust képvisel.



2016. dec. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csukd be a mesekönyvet! :-D
2019. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom majdnem ilyen, de jobb, mert noha sajátosan házias és jelenleg nincs sok hobbija, de bölcs is, nagyon jól kommunikál érzékeny dolgokról, nyitott, tisztán lát, és nagyon egyedi, sajátos.
2019. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
Almodban. Egyebkent latom legalabb 2.5eve nem talalod:)
2019. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, kivéve az elegáns stílus. A laza elegancia híve vagyok, sikkesen hordok sokszor sportcipőt ( most amúgy is divat mindennel ) ,főleg lapos, nőies cipőket ingekkel, magassarkúm nincs. Kizártam magam ezzel :D
2019. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

Álmodik a nyomor, igaz?


Ugyanazt akartam írni, mint

# 21:

"Házias, sok hobbija van, és van társasági élete."

-"Mármint ha sok hobbija van, eljárkál a barátaival, akkor mikor főz mos takarít otthon?"

...


Látszik, hogy csak a fantáziádban élsz,szerintem neked még kapcsolatod sem nagyon volt..


Egy nap ugyanúgy 24 órából áll, ha sok a hobbija, és ekkora társasági életet él, elvárja a kisfiú, hogy mellette még legyen ideje takarítani, főzni is otthon.


Mindemellett legyen top csinos a nap 24 órájában, igazam van? ("öltözzön csinosan, és tartsa karban a feszes testét, tehát sport sem árt"..)


Egy kérdés: mindezek mellett mikor a ...kor jut szerinted RÁD ideje majd?


Mi lenne, ha felébrednél, kinyitnád a szemed, és talán a jobb kezeddel együtt halnál meg.. :)


Egyszerűen ekkora irreális és valóságtól elrugaszkodott leírást még nem olvastam soha.


Megnéznélek kérdező, te mit tudnál nyújtani egy ilyen nőnek.. A racionális gondolkodás nem az erősséges, annyi már biztos. :))

2019. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Közel 3 év alatt nem köpött semmit a válaszokra... Erre se fog.

2019. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
55: Szerintem azért valamilyen szinten összefüggenek ezek. Pl. akinek a sport a hobbija, annak feszes lesz a teste a hobbijától :)
2019. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

# 57


Igen, ez egy dolog a 20-ból. ;)) Ez az egy speciel összefügg, de gondold már át reálisan a többivel, mert több, mint a fele üti a másikat.. Még egyszer: 1 nap ugyanúgy 24 óra.

ÉS "sok hobbija van, társasági életet él. De közben házias, gondoskodó ( ergó a gyakorlatban amellett, hogy heti ~3-x sportol ( mert ugye hobbija ;))), meg még van 2-3 MÁSIk hobbija, hiszen sok van...

- NA de emellett még házias és takarít, mos-főz rád.

- meg eljár nagy társasági élettel is.

- kalkulálj már basszus, mennyi nettó ideje marad egy embernek sok hobbi, rendzseres sport, nagy társasági élet, háziasság (rendszeres főzés-takarítás) mellett a párjára?


Úgy kérlek, hogy egy átlag ember DOLGOZIK mindemellett napi min 8 órában, és mondjuk este 18-kor ér haza.. Tegyük fel, hogy nem fárasztja le a munkája, és tele van energiával.


Ott van 18:óra, napi fél óra a takarítás, + 1 óra a főzés, + 2-3 óra a sportra, mire hazaért. Ha nincs sport, akkor megy társasági életet élni.


Majd este marad rád kb 1 órája, hogy mindezek mellett még eleget tegyen a "gondoskodó" stb jelzőkről és törődjön a pici lelkeddel is.


Vagy itt most eltartott nőről beszélünk, aki nem dolgozik napi 8-9 órát? Mert akkor még menedzselhető is lehet.


Akkor kiegészítem a válaszom: hát tessék akkor minimum nettó 500 ezret keresni(!), eltartani úgy, hogy ne szenvedjen hiányt senki semmiben. És voálá, máris simán lesz egy házias, sok hobbival rendelkező nőd, aki még odaadó is lesz, és bőven jut ideje midnenre. :)

Tessék biztosítani a körülményeket a vágyainak, akkor sikerülhet az álom.


Ha ez nem megy, akkor jobb lenne felébredni a buborékból..


És komolyan kérdezem: mit tud nyújtani egy ilyen nőnek a kérdező? Vagy bárki, akinek ilyen elvárásai vannak?

Nem (csak) az anyagi oldalára gondolok( mert tetszik nem teszik ezeknek a fenti bizony feltétele, ez remélem megvan már, gondolom akkor minimum jó programozó minimum 3 év tapasztalattal, és simán megkeres ennyit, hogy ezeket biztosítani tudja..).


És gondolom a kérdező hasonló erényekkel, tulajdonságokkal bír:eljár rendszeresen sportolni, izmos, kockás has, helyes arc. Emellett magabiztos, humoros, intelligens, határozott. Az a bizonyos családfő típus, aki mellett a nő biztonságban érezheti magát, megvédi ha kell, bármi van. Akire számíthat a párja minden szempontból. Lelkileg is támaszt ad. Romantikus, meglepi randikkal és apróságokkal, figyelmes, kedves.

Ki tudja fejezni az rézelmeit, jó az ágyban, nem 5 centis a farka. Tudja, hogyan kell egy nővel bánni.

Mindig szakít időt a munkája mellett a párjára, nem unalmas, SOK HOBBIJA VAN, amiből együtt is tudnak csinálni 1-2t (;)), mert ugye a közösen töltött idő az neki is kell).


NA, a fenti tulajdonságokból akár 1-2 is hiányzik, akkor bújjon el, és sírjon a sarokba magén, hogy ennyire messzire van attól, hogy ilyen nője legyen, de erről álmodozik valaki, mert ez már szánalmas kategória lenne.


HA ilyen a kérdező, akkor semmi gond ( de ha ilyen lenne, nem gyiken picsogna, hanem BŐVEN JUTNA NEKI ILYEN NŐ)...


Addig meg ez az egész olyan, mint amikor a romantikus szappanoperákban a csóró cselédlány a gazdag HUAn Miguelről álmodozik egész nap, miközben a valsóágban bilibe lóg a keze... Vagy pl a Micsoda nő jut eszembe, amikor a prosti akar gazdag férjet. Kb ugyanez a helyezt itt is, ez az a szint. :)


Remélem így már érthető, mi a gond az efféle álmodozással: a kérdező kevés ehhez a szinthez, csak sokan valahogy többnek képzelik magukat vagy nincsenek egyszerűen tisztába a saját korlátjaikkal sem, közben az elvárások az egekben.. Szabályosan röhögök mikor ezt is elírom. :D


NA de áldás békesség, nem muszáj magunkba nézni, tök jó dolog ha a holdat vesszük célba.. Csak a célokért általában tenni is kell, ezt akartam mondani. :))

2019. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
58 igen, ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, csak mondtam, hogy több dolog "összevonható" pl a hobbik, sport és feszes test, vagy akár a társasági élet is lehet a pároddal közösen töltött idő. "Sok hobbi" valóban nem fér bele. Szerintem a kérdező átlagosan szép, hűséges sportos csajra gondol, akivel néha el lehet menni valahová akár többedmagaddal és néha csinál akár reggelit is. Ez így nem egetverő elvárás.
2020. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

Belsőre kB ilyen vagyok, bár művelt nem annyira. Külsőre pedig nem vagyok szép csak átlagos, normál alkattal.


25N

2020. febr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!