Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ritka az ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az ilyen nő? Ismertek ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Belsőre: odaadó, kedves, szeretetteljes, hűséges, gondoskodó, csak olyannal fekszik le akibe szerelmes és ez viszonzott, bármiről lehet vele beszélni. Okos, intelligens, vicces, kissé laza, nagyon művelt. Házias, sok hobbija van, és van társasági élete.


Külsőre: nagyon gyönyörű arc, karban tartott vékony formás feszes test, nagyon vonzó kisugárzás. Nőies, elegáns stílust képvisel.



2016. dec. 9. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
48%
Jahhh ismertem ilyet de a hűsêg nem volt az erőssége.Sztem az hogy elegàns stilus sztem az elhanyagolható nem kell felt3tlen egy sztár divànak néznie .De ízlések és pofonok.
2018. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
81%
Igen vannak ilyen nők, és vagy foglaltak, vagy huszan állnak értük sorba.
2018. jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek mi számít ilyennek. Én is ilyen vagyok a párom szerint,de szerintem ez nem nagy elvárás,minden férfi ilyennek látja a szerelmét. A szerelme mellett meg sok nő ilyenné válik. A szépség meg relatív. Ami neked szép,lehet hogy másnak nem az.
2018. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen a mesében sincs, még hókefélke se volt hűséges. :D
2018. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
57%

Még csak azt kéne odaírnod a végére, hogy "és nem foglalt", és elérnénk a lehetetlenséghez :)


Vannak ezek a háromszög-ábrák, amikor csak kettőt választhatsz, hármas együttállás nem lehet. Az egyik leghíresebb:

[link]


Na, egy ilyet fogok csinálni a nőkre vonatkoztatva úgy, hogy alul lesz egyik oldalon a "fejlett belső", másik oldalon a "vonzó külső", és a harmadik oldal lesz az, hogy "szabad". És ez ki fogja fejezni azt, hogy csak kettő lehet meg egyszerre, a hármas együttállás lehetetlen :D



Viccet félretéve, kb. ez a helyzet. Mindenki ilyen nőt akar. Nekem az az eddigi élettapasztalatom (25 éves vagyok), hogy a karban tartott külsővel fordított arányú a belső kimunkáltság (intelligencia, műveltség, érzelmi intelligencia). Az igazi csinibabák általában butuskák (mivel az ember gazdaságos működésre törekvő lény, és nem rak bele a saját személyiségfejlesztésébe több energiát, ha pusztán a külsejével is sikeres tud lenni), illetve, rosszabb esetben bunkók, sekélyesek is. Kerülendőek hosszútávra. És itt most nem arra gondolok, aki eleve csinoskának született, és nem csinál különösebb ügyet a külsejéből, hanem aki tényleg az a szépségápolós típus. Szoli, köröm, smink, haj és egyéb dolgok megszállottja. Az ilyenek ritkán rendelkeznek mély intellektussal.


Persze nem minden csinos lány ilyen. Viszont azt is meg lehet figyelni, hogy a nagyon kedves, illetve különösen okos lányok meg többnyire nem annyira csinosak, bár inkább a kedvesség az, ami talán ezt üti. Aki nem az előző típus, hanem úgy szép, hogy közben nincs annyira rákattanva a külsejére, és természetesen néz ki jól, na, ők meg ritkán szívélyesek. Ők azok, akik egy idő után flegmák lesznek, vonzerejük biztos tudatában érzéketlenné válnak a fiúk közeledésére. És fordítva, aki csúnyácska, vagy duci, az meg sokszor kedvességgel kompenzál. Duci lányok között elég gyakorinak látom ezt. A másik, hogy meglepő módon a magas lányoknak is alacsony szokott lenni sokszor az önbizalma.



A harmadik, legritkább eset meg az, amikor ezek mind megvannak (bár én őszintén szólva ilyet még nem nagyon láttam, de azért létezik). Ők azok, akik mondjuk fiútestvérekkel, nőttek fel, mint Ginny a Harry Potterből, ahol az idősebb fiútestvérek jelenléte miatt a lány nem szállt el magától, nem lett se elkényeztetett nyafkahercegnő, se flegma pasizabáló, hanem már azelőtt kapott egy jó nevelést és egy reális önképet magáról, hogy testileg nagyon vonzóvá vált. Na, ezek azok a lányok, akik viszont általában 16 éves koruktól foglaltak :P És rendszerint nem is nagyon váltogatják a pasijaikat. Kapásból az ismerőseim közül kettő ilyen jut eszembe, az egyikről nem tudom, van-e bátyja, de az biztos, hogy jó családban nőtt fel. Mindketten már nagyon régóta vannak kapcsolatban, és tudtommal az első pasijukkal vannak együtt most is, az egyik már ráadásul menyasszony. Az ilyen lányoknál az van, hogy a ritka együttállást megtaláló fiú érzi, hogy mennyire szerencsés, és ezért kitart mellette. A lány meg azért tart ki, mert 1. az első fiúja, és kap egy imprintinget, 2. a normális értékrendjéből adódóan. Csak hát ehhez jókor jó helyen kell lenni, és tetszeni kell a lánynak.


Sajnos az életben rengeteg múlik a puszta szerencsén. Hogy mást ne mondjak, ott van az, hogy ki milyen külső-belső adottságokkal születik. Pasiknál óriási előny az átlag feletti magasság és a széles váll. Lányoknál a vékonyság, a vonzó csípő-derék arány, plusz a vonzó arc a főnyeremény. Ezekből egyébként még nem adódik automatikusan a nőiesség, azt külön tanulni kell. Kevés lányt ismerek, akire úgy igazán azt tudom mondani, hogy vonzóan nőies. Amúgy a férfiasságot is ugyanígy tanulni kell.



Ez a szomorú helyzet. Vedd észre, hogy az általad keresett együttállás olyan értékes (hiszen az szinte maga a mennyország, ha olyan lányt találsz, akiben ez mind megvan), olyan sok örömet nyújt, hogy szükségszerű, hogy nagyon keresett és ezáltal nagyon nehezen hozzáférhető legyen. Mutatok egy példát. Nézd meg ezt a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=zvaACbesAT4


Itt van az a Dominika nevű lány a három és feledik perctől. Na most, ha te fiú vagy, akkor 99%, hogy a videóban szereplő lányok közül te ezt a csajt választanád, ha akárkit lehetne. Igaz? Mert imádnivaló a mosolya, cuki a hangja, nőiesen viselkedik és nagyon jó az alakja is. Na, az ilyen lányok azok, akiknek 14-15 éves koruktól folyamatosan van pasijuk. Ezeket mindenki akarja. Nem ismerem ezt a Dominikát, de valószínűleg ha én bepróbálkoznék nála, akkor nagyon-nagyon felül kéne múlnom az átlagot magabiztosságban, kinézetben és háttérben ahhoz, hogy esélyem legyen, és még így is lehet, hogy volt jobb pasija nálam. Nézd csak meg a kommentmezőt, hogy hányan írták le, hogy mennyire imádják. Nincs az az univerzum, ahol ennek a csajnak nehézségei vannak a pasikkal.


Ez van sajnos. Én csak annyit tudok mondani, hogy ha találsz olyat, aki külsőre megfelel és nagyon mély a lelke, passzol az értékrendetek és intelligens, ahhoz foggal-körömmel ragaszkodjál. Én egyszer találtam ilyet, és elengedtem, mert nem voltam elégedett vele akkor és ott, és azóta minden nap utálom magamat.

2018. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
51%
Még ha a külsőtől eltekintünk, akkor sem létezik ilyen nő.
2018. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt mondom, hogy ismerek ilyet, boldog leszel? A kérdésed első fele arra irányul, milyen párkapcsolatban. Ebből következik, hogy ha ismerek ilyet, már kapcsolatban van, különben nem tudnám, hogy ilyen. Szóval, ja én ismerek ilyet, jövőre megy férjhez. Jó, mi?
2018. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
91%
Bírom a bármiről lehet vele beszélni kategóriát. Ez mindig azt jelenti, hogy bármiről, ami a kérdezőt érdekli. De azért a bármiben a trágyázási eljárások is benne vannak. És mi van, ha bármiről lehet beszélni vele? Pl. arról, hogy alulértékelt-e a relativitáselméletet gyakorlatban bebizonyító angol fizikus a fizika történetében. vagy arról, hogy Gadamerről mit gondolsz. Vagy nem erre gondoltál? Gondolom, te is olyan típus vagy, aki a "szeretek filozofálni" alatt azt érti, hogy szívesen gondolkodik olyanokon, hogy ha egy csiga meg egy szarvasbogár összeverekednének, melyik élné túl...
2018. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, nem akarlak bántani, de honnan tudod, hogy ha találsz ilyen nőt, tetszenél neki? Most nem bántásból, de tényleg. A világon annyi mindennek kell együtt állnia. és ahogy valaki már utalt rá: ettől még mindig nem tudjuk, hogy az illető mondjuk nem rágja a körmét vagy nem bankrabló az apja vagy akármi. És ha van egy ilyen nő, és szabad meg minden, akkor honnan tudod, kivel fog összejönni? És hogy te elég vagy-e neki?


Például ha olyan jól nézel ki, mint Pierce Brosnan és Jon Bon Jovi, akkor már lehet ilyen nőd. :D


[link]


[link]


Ha pedig úgy nézel ki, mint Michael Jackson, akkor meg ilyen nőid lehetnek:


[link]


[link]


Fura az élet, mi?

2018. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
85%
És van olyan férfi,aki rendszeresen sportol,kigyúrt,családcentrikus,imád főzni (és tud is),segít a házimunkában is, és lehetőleg orvos (vagy ügyvéd) ? És mondjuk szeret utazni,és van is rá ideje meg pénze?
2019. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!