Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya srácok! Kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok! Kizáró ok lenne a szemetekben ha egy nőnek már 2 gyereke van?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 11:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Én ismerek igazán jóképű férfiakat akik 2 gyerekes nőket vettek el, igaz aa nők nagívű karriert futottak be, az új férfj biztosította az otthon melegét, mindenki jóljárt.
2016. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
nem vagyok csúnya, de gyerekes nő nem kell.
2016. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Szép és gazdag fiúként írom, hogy nem kéne egy ilyen nő, de nem emiatt, még csak nem is az anyagiak miatt.

Ha férfi és nő gyereket csinál, örök kötelék lesz köztük. Úgy vagyok vele, hogy ezzel a kötelékkel, ellövi az ember a patronát párkapcsolat terén, de ez nem is baj, ha jól csináljuk a dolgokat. Minek is kéne több patron? Ez a megtörhetetlen családra alapul, és úgy gondolom, ezt lehet tudatosan irányítani, ha felbomlik a család, hibás vagy. Persze vannak esetek, amiről nem tehet az ember, ez a "szerencsétlenség".

Ez az én szempontom, nem társadalmi normaként írom.

2016. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok nő.
2016. dec. 10. 15:10
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Kinézettől függetlenül, ha van gyerek, az nem feltétlen baj, de csak pótapuka szerepre nem vállalkoznék. Csak azért ne tartson valaki, és játssza el a kapcsolatot, hogy a gyerekének legyen valakije. Ha nem ez a cél, és a gyerek csak "jelen van", az nem feltétlen baj.
2016. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Én csúny lány vagyok de nekem sem kellene gyerekes pasi...Még akkor se ha jól néz ki.

19/L

2016. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Én csúnya lány vagyok de nekem sem kellene gyerekes pasi...Még akkor se ha jól néz ki.

19/L

2016. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
Hülyék vagytok, nincs is jobb mint egy dögös milf :D
2016. dec. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam csúnyának, de nálam kizáró ok a gyerekes anyák. Mert, ha nincs ló akkor jó a szamár is szindrómában szenvednek...
2016. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én csúnya vagyok a többség szerint, de inkább a gyermektelen hölgyeket részesítem előnyben. Bár, inkább az a fontosabb, hogy szépek legyenek. Na és persze kedvesek, hűségesek, odaadóak, aranyosak...

Áhh... Veszek egy kutyát.

2016. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!