Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-25 évesen bevállalnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 évesen bevállalnátok, hogy a leendő párotoknak már van egy gyereke mástól?

Figyelt kérdés
Fiatalon becsúszott neki.

2016. dec. 9. 09:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2016. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sok lenne. 24F
2016. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeretem igen.
2016. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Megdugatja magát egy alfahímmel, majd keres egy bétát aki eltartja. Nem nevelném fel más gyerekét.
2016. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4-nek részben igaza van, mert másképp nem képes kilábalni a reménytelen helyzetéből.
2016. dec. 9. 09:22
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha egyébként minden téren egy hullámhosszon vagyunk, akkor simán összejönnék vele, de jelenleg még nem családalapításon gondolkozom, szóval egyáltalán nem biztos, hogy utána vele is kötném össze az életemet.
2016. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
53%

5: Akkor most miről is van szó?


Az egy dolog, hogy valakinek fiatalon van egy gyereke. Én inkább becsülöm azt, aki vállalja egyedül is, és felneveli, ahelyett, hogy kikapartatja.

Az sok mindentől függ, hogy ilyen esetben működik-e egy párkapcsolat.


De a válaszod alapján itt nem a gyerek a gond, hanem az anyja! Elsősorban anyagi biztonságot keres, és nem partnert. Nem azért jönne veled össze, mert vonzónak lát téged, hanem azért, mert tőled azt reméli, hogy anyagilag tudod majd támogatni. Egy ilyen kapcsolatba gyerek nélkül sem érdemes belevágni.


Legyél kreatív: mondd azt a csajnak, hogy úgy néz ki, januárban leépítések lesznek a cégednél, úgyhogy most spórolnod kell, hogy ha téged is kiszórnak, akkor meg tudj élni addig, amíg találsz másik munkahelyet.

Ha megérti, és kitart melletted, akkor nem akar lehúzni anyagilag, és tényleg érdekled.

Ha az érdeklődése hirtelen lecsappan, és a karácsonyi ajándékok miatt nyavalyog, akkor hagyd ezt a nőt.

2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Hasonlóba mentem bele annó. Nem bántam meg a dolgot.
2016. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ha nem velünk élne, akkor el tudnám fogadni. Akkor egyértelműen nem, ha az lenne a perspektíva, hogy a gyerek éljen velünk, neveljem én másét. Volt már olyan párom, akinek volt egy gyereke, a gyereket az anyja nevelte, néha látogatta, nekem semmi közöm nem volt a dologhoz. Évekig működött ez a kapcsolat és nem a gyerek miatt ment szét, sőt még közöset is szerettünk volna.
2016. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
24%
4-nek igaza van. Tuti, hogy nem. Ha már megellette a gyereket, nevelje is fel, de nem az én hátamon kapaszkodva.
2016. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!