Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya srácok! Kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok! Kizáró ok lenne a szemetekben ha egy nőnek már 2 gyereke van?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 11:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
19 vok! A k... Anyatátokat éetékeljétek le!
2016. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés, mert az élet nem egy halmazelmélet.

Nincs mindent kizáró ok.

Most gondolod hogy van.

És aztán összeakadnál életed leg lélegzetelállítóbb nőjével aki gyönyörű, és piszok jó mindenben halálosan beleszeretsz, akkor is kizáró ok?

No ná hogy nem.

Az más kérdés, hogy egy ilyen találkozásra kicsi az esély...

ilyen találkozás nélkül meg akár kizáró ok is lehet,

de nem minden értelemben.

2016. dec. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igaz csak egy gyerekes de nagyon szép 30éves nőnek olyan milliomos és szép pasija van,hogy el se tudod képzelni kérdező.

De én magamat csúnyának tartom amugy,de nekem is max 1 gyerek férne bele. Az a baj bele is fért ott a kicsinyke pénzem volt a vonzó mint 1 év után kiderült, ha kihozom a lányt a szülői házból, én vigyáztam volna a gyerekére még ő félremegy, utánam jövő pasija így járt.

2017. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!