Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vált már majdnem bűnügy áldozatává úgy, hogy megismert valakit neten, vagy élőben úgy, hogy valaki túlságosan nyomult rá?

Figyelt kérdés
Nekem sosem jutott volna eszembe félni, de egyszer történt tetszettem egy lánynak én barátilag néztem rá, elmentem randizni lakhelyemtől 40km-re egészen jól éreztem magam a telefont lenémítottam. Az említett lány kivágta a hisztit,hogy nem tud felhívni biztos a másik lány kirabolt és ott fekszek valahol összeverve. Okés egyértelmű volt, hogy mi a helyzet és csak féltékenység. De azért szöget ütött a fejembe,hogy végűlis nem lehetetlen. Egy lányt akár mégis erőszakolhatnak, elkábíthatnak kirabolhatnak, telefonod,pénztárcád felkaphatja a randi partner és elszaladhat vele. Ha autóval mész (úgy szoktam legtöbbször) akkor elveszik az autót. (szextúra című filmet aki látta ott egy példa rá). Naivok vagyunk fiúk lányok, ha egy (túl) szép partner érdeklődik irántunk,ha még nem is hisszük el, hogy neki bejöhetünk , mindenki azt mondja legyen önbizalmad,adj egy esélyt.

2016. dec. 10. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi aggodalommal, inkább rögtön akaszd is fel magad, mert...........

Ezek, munkából, iskolából menet is megtörténhetnek.

Itt, ahol lakom, világos nappal, körforgalomban kirángattak egy nőt a kocsiból és elhajtottak vele.


Bizonyos óvatosság, óvintézkedés mellett simán lehet találkozni idegenekkel. Nincs nagyobb veszélye, mint késő esete hazamenni.

2016. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet én vagyok antisociállis, de munkából iskolából hazafele ha még egy üdítőre be is ülünk valahová csak ismerősökkel akikben megbizom
2016. dec. 10. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy csak ismerőssel. Az is tud ártani, ha akar, aki soha nem láttál még. Ahhoz nem kell, hogy feltétlen beszélgessél vele, vagy ismerd.
2016. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogalmazhattál volna egy kicsit világosabban. Ha nem használsz írásjeleket, akkor nehezebben érthető a mondanivalód.


A kérdés önmagában szerintem érdekes. Én tanultam kevés önvédelmet, úgy érzem tudok magamra vigyázni, de nem vagyok szakember. Szerintem tipikusan nem férfiakat szoktak megtámadni, a legtöbb erőszak nők ellen irányulhat. Viszont meglepő módon a nők nagyon elővigyázatlanok.


Férfiak elleni támadásról jóval ritkábban hallottam. Talán inkább prostituáltak esetében fordulhat elő, ebben a témában nem vagyok jártas, csak egyszer hallottam. Ha az adott prostinak van egy kis segítsége, akkor be tudja csalni úgy a férfit, hogy kirabolja. Viszont szerintem sokan félnek az eset következményeitől, mivel egy férfitól nagyobb ellenállást és erőt feltételeznek.


Ami még történt, az inkább külföldi túristák ellen irányult a belvárosban. Volt hogy becsaltak szexi lánykák gazdag turistákat étterembe, csak egy kis beszélgetésre. A lánykákkal 1-1 pohár vizet vagy valami energiaitalt ittak, majd vagy a végső ár más volt mint ami az itallapon szerepelt vagy nem is úgy rendeltek, hogy látták az itallapot. A végő ár viszont horribilis volt ahhoz képest amit egy pohár vízért elvárna az ember. Miután nem tudott fizetni annyit a csapdába ejtett turista, megjelentek a verőlegények akik szívesen elkísérik egy bankautomatához.


Nehezen tudnám elképzelni, hogy valaki neten keresztül fűzzön egy pasit és ezzel egy támadást hajtson végre, de nem lehetetlen. Ha tud bárki ilyen esetről, akkor én kíváncsi vagyok rá. Remélem hogy aki ezzel próbálkozik beleszalad egy nagyon képzett harcosba és a kiszemelt áldozat összetöri az elkövetőt a segítőivel együtt.

Lányok elleni támadásra szerintem nagyobb az esély.


Megemlíteném még a Németországban történt esetet, ahol egy terrorista felregisztrált facebookra, úgy tudom egylány képében. Bejelölt fiatalokat, majd azt mondta hogy menjenek el megünnepelni vele a szülinapját a mekibe, mindenkit meghív egy kis kajára. Amikor a vendégek, akik mind kiskorúak voltak összegyűltek, tüzet nyitott rájuk. Elég sok áldozat lett, köztük egy magyar fiú is. A hírekben is lehetett erről hallani.

Az eset önmagában is nagyon szörnyű.


Szóval a kérdésedre a válasz az, hogy igen, váltak már áldozattá, de ahhoz képest hogy milyen lehetőségek vannak a támadásra, szerintem kevés ilyen eset történik.

Sajnos nem vagyok szakember a témában így csak a személyes véleményemet tudtam elmondani.

2016. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nagyon nyomós dolog kell ahhoz, hogy a lakhelyemtől távoli helyre menjek randi miatt. Ha viszont megteszem, akkor ott gondolok arra, hogy ne üssön be semmi rosszul. Pl. nyilvános helyen találkozunk, előtte beszélgetünk videóhívásban.
2018. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokat randiztam így viszont betartottam pár alapszabályt.

Randi előtt mindig szóltam a legjobb férfi ismerősömnek, aki nagy darab is meg diszkrét. Így tudta hol és mikor megyek randira. Ha valami nem lett volna okés úgy beszéltük meg egyszer megcsengetem asztal alatt vagy mosdóban s felhív.


Mindig délután és nem éjjel találkoztam a másikkal egy kávézóban, parkban vagy téren ami semleges terület de sok az idegen.


A randi során mindig nagyon figyeltem, s inkább azt szerettem ha ők beszélnek magukról. Ha valaki túl negatív, érezhető a düh mondjuk mikor szóba hozza az exét vagy feltűnően gyorsan akart az aurámba mászni az sose tetszett.


Nem kell beülni idegen kocsiba.

2018. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vicces....pont én írtam ezt ki annó. Vt egy darabig egy szép szolid 1,4 75le tűzpiros közepesen extrás 11 éves seat cordobám. Kb 5ből 3lány simán beűlt mellém első randin. Ok szakmailag jól tudok vezetni,na meg az autó se volt világgá koccantva de akkor is akár én is lehetnék bűnöző. ...Bár a lány is lehet olyan helyre viteti "haza "magát, ahol már bontják is az autót szét.

Köszönöm az új válaszokat is.

2018. jún. 15. 18:49
 8/9 A kérdező kommentje:

4es ha még olvasod...van egy lány társkeresőn évek óta fent van,na ő 10perc beszélgetés után anyagi gondjait emlegeti. Nem kér pénzt,de nagyin is céloz rá,hogy senki se akar neki adni.Ha egyáltalán nő..

Ennek pitiáner verziója,"nincs pénz a kártyámon töltsd fel kérlek akkor tudunk beszélni randiról."

Gyerekes anyukák,a gyereket nem hagyom ott de a vomt pasimnak akitől van a gyerek tartozom....

Virágzik a netestárskereső bűnözés.

2018. jún. 15. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen simán prosti csak nem az út szélén áll. A pasik hülyék, hogy fizetnek.


A nők többsége számára a kocsi egy kényelmi eszköz elvisz A pontból B pontba. Ritka aki igazán szeret és tud vezetni, s a különböző autók jellemzőihez, minimális szereléséhez is ért.


A kettő közt helyezkedik el az a vékony mezsgye akik úgy gondolkodnak mint a férfiak, hogy ego növelésre, p.cs méregetésre, státusz szimbólumként használják, na azok cipeltetik magukat idegennel is.

2018. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!