Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan alkatom van mint a képen a színésznek (csak test arc nem), mégis úgy látom hogy nem nagyon tetszem a lányok, szóval tuti az arcom lesz a gond? (nem tipikus rinyázós kérdés, légyszi lányok mondjatok véleményt)

Figyelt kérdés

[link]


Egyébként 26 vagyok a szüleimmel lakom és nincs kocsim, de ez nem szokott kiderülni eddig nem jutok el.


A beszélgetés jól megy a lányokkal, nincs kínos csend, általában őket beszéltettem, ha megtudom hogy van valami hobbijuk vagy valami nagyon érdekli őket akkor arról nagyon sokat kérdezősködöm, és sokszor meg is tudom nevettetni őket.


Sosem nyomulok agresszívan és egyértelműen, mindig amennyire lehetséges indirekt módon csinálom és csak szépen fokozatosan kezdek célozgatni.


Tudom hogy nagy gond hogy 26 évesen szülőkkel lakok és nincs kocsim, de mondom eddig el sem jutok, nem is nagyon kérdeznek rólam a nők csak magukról beszélnek.


Az arcommal lehet a gond?


A testem ezer százalék hogy nagyon hasonló mint fent a színésznek, pont olyan magas vagyok, és 9 éve edzek/diétázok megszakítás nélkül.


2016. dec. 10. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban és megmondom.
2016. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan magas vagy és olyan tested van, mint Joe Manganiello-nak???


Akkor a fejed lehet, hogy Steve Buscemi-ra hasonlít.

2016. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj es kideritjuk mi lehet a gubanc 19L
2016. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem feltétlen az arcod lehet a probléma. Sok jó testű pasinak van barátnője, mégha arcra nem is annyira jóképű. Valószínűleg untatod őket. Arra nem gondoltál, hogy miután annyit faggatod őket, magadtól is mesélhetnél magadról? Ha ezek után sem érdeklődnek, akkor hagyni kell. De ha semmit nem tud rólad, akkor valamivel fel kell kelteni az érdeklődést. :)
2016. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"szóval tuti az arcom lesz a gond?"


Biztos vagyok benne. Ez 1000%

2016. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet nekem magadról?
2016. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy bénán öltözöl, és az taszítja a nőket?
2016. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kizárt, nagyon jól öltözöm, szerencsére így több év alatt össze tudtam hozni egy elég tisztességes ruhatárat.
2016. dec. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!