Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság probléma de...

Hármas barátság probléma de nem a tipikus. Valaki véleményt?

Figyelt kérdés

na szóval.hárman voltunk legjobb barátnőnk tavaly de ez idén elmúlt.ezzel még nincs is semmi baj.a hármas barátságból az egyikkel(akivel kb. harmadik óta legjobb barátnők vagyunk bár többször vesztünk össze)jóba maradtam.

és most kezdődik a baj.erről a barátnőmről kiderült hogy kibeszél folyton(meg mindenfélét vágott a fejemhez amit most nem írok le)és ezen összevesztünk nagyon.aztán joo oké kibékültünk de ő tökre leszart és velem már nem is barátkozik.Ezért ugyebár én elkezdtem barátkozni más osztálytársaimmal és eléggé jóba lettem kettővel.


és igazából amivel nem nagyon tudok mit kezdeni probléma most jön az előző rész is az de az inkább a bevezető volt.


csak az a baj hogy az a két lány nagyon nagyon jóba van.én megkérdeztem töllűk őszintén hogy szeretnék e hogy én is velük legyek és lehetséges e az hogy én is olyan jóba leszek velük mint ők ketten.mondták hogy beolvadni nembiztos hogy teljesen betudok de lehetséges.

szóval velük vagyok de én személy szerint nagyon érzem azt hogy nem vagyok olyan kapoccsal köztük.és ez persze idővel majd megfog változni(gondolom)

csak hát ők nagyon mások.egyáltalán nem lelkizősök a titkaikról szinte sose beszélnek folyton hülyülnek meg ilyenek.teljesen mások mint én!!!!!!!!

és hogy biztos érthető legyen a fő kérdés az hogy:HOGYAN TUDNÉK TELJESEN BEILLESZKEDNI AZ OLYAN LÁNYOK KÖZÉ AKIKET BÁR NAGYON BÍROK DE TELJESEN MÁSOK MINT ÉN ÉS MINDIG VAN VELÜK EGY KIS HIÁNYÉRZETEM??


ez nagyon hosszú és nem biztos hogy érthető de kérlek csak értelmes válaszokat kérek nem ilyen bunkó lekezelőt.köszi 14/l



2013. nov. 14. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Hát... Ha van egy kis hiányérzeted akkor szerintem nem fog működni :/ nekem is volt és megpróbáltuk de mindennap csak veszekedtűnk :/ de lehet hogy veletek másképp lesz :)
2013. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mi egyältalän nem veszekszünk csak az van hogy en azt erzem nem illek teljesen közejük /:
2013. nov. 15. 22:25
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem kell megváltoznod, csak ha akarsz, mert több előnyét látod, ha olyan lennél, mint ők.

A másik lehetőség, ami működik, hogy leviszed az elvárásaidat, egy barátság nagyon jól működik úgy is, ha nem vagytok egyformák, de szükségetek van a másik másságára. Mert profitáltok egymásból. Tehát elfogadod a jó tulajdonságait, de a rosszakat is, mert együtt vannak.

Amúgy meg előbb-utóbb találkozol olyannal is, akivel tökéletesen passzoltok. A 14 éves kori barátságok ritkán maradnak meg egész életre, tekintheted őket átmenetinek is.

2013. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szepen a valaszokat.

es vegül az lett hogy mostanaban velük vagyok,közös programokat csinalunk es egyre jobban elvagyunk anelkül hogy egyikünk is megvaltoztatna az egyeniseget.

es mostmar azzal a baratnömmel is kezdek megint joban lenni akivel összevesztem.szoval köszi a valaszokat es majd meglatom hogy alakulnak a dolgok.:)

2013. nov. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!