Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 29 éves férfi vagyok és két éve vagyok egyedül. Egyszerűen nem megy a párkeresés. Bárhol bármelyik lány társaságát keresem, egyszerűen nem találok olyant, aki a szexen kívül más nem akarna. Benne van a hiba, vagy görcsösen ragaszkodok ahhoz az elképzelésemhez hogy komolyabbat szeretnék ?

2016. dec. 12. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a párkereséshez ne ragaszkodj görcsösen. Vagy találsz olyat véletlenül, akivel kölcsönösen megfeleltek egymás igényeinek, vagy nem.
2016. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az a baj hogy szexelni akar ? :)


Nos, rettenet :)


Komolyan gondolod hogy odamész a nőhöz szia, te jó anya kinézetű vagy, szeretném ha a feleségem lennél a sz.ros gatyáimat mosnád, vasalnál, 3 gyereket szülnél és mindig itthon várnál.


Az se tudod kicsoda. találkozol vele, ha kiderül hogy szexelni akar még jobb, mert van ok találkozni majd egymásba szerettek.. vagy nem.

2016. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csajokban keresd a hibát. Nyilván, ha olyan pasi lennél, akivel érdemes leélni egy életet, aki annak minden területén partner tud lenni, akkor nem csak szexre kellenél.
2016. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!