Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a megoldás lánnyal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás lánnyal egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt már tapasztalatom régen, hogy elkezdünk neten beszélni egy Lánnyal, napokig jól el is vagyunk, sok mindent megosztunk egymással, ő is olyanokat ír hogy jó hogy megismertük egymást meg kedvel. Én próbálom a találkozás felé terelni a dolgot, de általában ilyenkor jönnek azok a kitérő szövegek, hogy nem jó most neki, meg nem ér rá, meg még várjunk vele, ne siessük el.. Mind eközben a lány valahol élőben bepasizik, összejön valakivel, aki csapja neki a szelet, Onnantól kezdve én felejtős leszek neki, eltünik, nem ír, ezért lenne jó minél hamarabb találkozásig eljutni, mert így csak az esélyeim romlanak. Mi a véleményetek? Miért van az hogy ha valakivel kialakít egy állítólagos bizalmi kapcsolatot, akkor ez egyik percről a másikra változik, élőben, ha van jobb..

Hogyan vehetném rá mégis hogy találkozzunk, ha már ilyen jól kijöttünk? Nem értem miért nem akar belemenni ha már nagyon jól elbeszélgettünk? Miért csinálják ezt?


2016. dec. 12. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartaléknak tartogat.Esetleg találkozgat másokkal, és ha épp nincs senki, jó leszel te is. Vagy nem is akar ismerkedni, csak unalomból csetel veled. Nem érdemes sokat várni a találkozásig, max az elkövetkező hétvégéig. Kérdezd meg, hogy akar e találkozni, ha jönnek a kifogások, akkor ennyi volt. Egy hétvégén lehet annyi ideje, hogy egy pár órás találkozóra elmenjen, ha nem akkor hagyd a fenébe. Nem érdemes heteket, hónapokat várni.
2016. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha kifogásol akkor az tényleg annak tudható be hogy igazából semmit nem akar, csak mondogatja, s annak tartogat hogy kielégítse a saját vágyait, vagy unalmába cseveg? Tényleg ennyire szánalmas, így csinálják az ilyen nők? el se tudom hinni..
2016. dec. 12. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok kifogása van, akkor igen. Előfordulhat, hogy az ember egyszer nem ér rá. Vagy túlságosan izgul a randi miatt és egyszer lemondja de nem rendszeresen. Egyszer még rákérdezhetsz konkrétan, hogy akar e találkozni vagy nem. Ha akkor se akkor hagyd. Csak pazarlod az időd.
2016. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig,ha a hegy nem megy Mohamedhez,Mohamed megy a hegyhez :) lepd meg egyszer,ha úgyis olyan jókat beszéltek a neten,biztos tudod milyen helyekre szokott járni..akkor már nem tudja kikerülni a szenélyes találkát (bár azokból amiket írtál,nekem is az jön le hogy csak szórakozik veled,de így legalább ki tudod deríteni ezt is)
2016. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
100%
Dobd azonnal. Ilyen után minek szaladni? Csak magadat alacsonyítod tovább.
2016. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!