Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nem túl nyerő az, ha tipikusan rendes-ember alkatom van és ez a beszédemen is megnyilvánul. Még a kevésbé vonzó külső és az enyhe bunkóság is elnézhető akár már az ismerkedés fázisában is, ha valaki tudja mit csináljon. Hallottam olyanról, hogy valaki fotó nélkül szerez társkeresőkön meztelen képet a másikról. Nekem még a beszélgetés is nehezen jön össze. És most a netes ismerkedésre és a valódi ismerkedésre is értem.


Tipikusan az az unalmas alkat lehetek mások szemében, a tanulmányaimmal, végzettségemmel és életmódommal is. Persze nem szeretek kérkedni az ismerkedésnél sem, de sosem tudom mi az amit elmondhatok és nem számít dicsekvésnek és mi az amit ha elhallgatok akkor lenéznek. Anyagilag meg nem állok jól, hogy autóval, lakással vagy bármi ilyen társadalmilag elismert "sikerrel" kérkedhessek.


Nem mondom, hogy kapcsolatot vagy bármit is akarnék felszínes emberekkel. Egyszerűen az érdekel, hogyan léphetnék interakcióba én is másokkal, anélkül hogy egy üres "üzenet elolvasása" és az adatlapom megtekintése után nem kapok még választ sem attól, akinek szerintem egy értelmes, normális üzenetet küldtem.


Eddig próbálkoztam olyanokkal ismerkedni, akik ránézésre és az adataik alapján is rendesnek tűntek. Csak hát ezek is nagyrészt ugyanúgy keresztülnéztek rajtam. Ha egy kis beszélgetés mégis összejött, az később gyorsan meg is szakadt. Lényegében a hozzám hasonszőrű rendes-alkatokat sem tudtam megnyerni, szóval sejtem hogy valami nagy baj lehet velem.


Tippeket, tanácsokat szeretnék kérni, hogyan legyek sikeresebb az ismerkedésben. Miken kéne változtatnom magamon?


2016. dec. 12. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te kevered a rendeset az unalmassal
2016. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi a különbség szerinted? Kérlek határozd meg a rendes és az unalmas fogalmát
2016. dec. 12. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:

-rendes: udvarias, őszinte, megbízható, hűséges, figyelmes


-unalmas: nincsenek céljai, a másikra támaszkodásból akar energiát nyerni, zavarja, ha a másik jobb valamibe, mert az egóját bántja és jobban örülbe, ha a másik nem vinné semmire, mert ettől várja, hogy felnézzenek rá

2016. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerintem az alapján amit mondasz, a nők keverik össze a rendeset az unalmassal.


Továbbá ahogy körülnézek én azt látom, hogy az általad unalmasnak definiált emberek valójában rohadtul vonzóak a nők számára. Az akit meg rendesnek nevezel, azon keresztülnéznek

2016. dec. 12. 14:47
 5/16 anonim ***** válasza:
#3: nekem az a tapasztalatom, már az is "unalmas", akinek céljai vannak és azokért tenni is hajlandó. Meglepően sok embernek "unalmas" minden, ami nem tetszik neki vagy amit nem ért...
2016. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem meg más a tapasztalatom, de hát én honnan is tudhatnám nőként, hogy mi kell egy nőnek, ti férfiak ezt jobban tudjátok :)
2016. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon örülnék neki, ha egy nő is elmondaná hogy látja a helyzetet és mik a tapasztalatai. Sajnos nem volt szerencsém megnézni a helyzetet másik oldalról. Így csak találgatni és becsülni tudom, mire lehet igény vagy éppen mi az ami taszít.


Ha esetleg félsz a lepontozástól, megköszönöm azt is, ha privátban írsz

2016. dec. 12. 17:35
 8/16 anonim ***** válasza:
3. Hozzászólóként leírtam nőként én mit gondolok. Az nem kellett. Akkor fogadd meg az itteni férfiak tanácsait, hiszen ők biztosan nagyon jól tudják, mi kell egy normális nőnek, azért nincs 90%-uknak párja.
2016. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem írtad le, hogy mit gondolsz. Leírtad, hogy keverem a rendeset az unalmassal, majd megadtad a magad definícióját, amivel egyet is értek, de azt látom hogy a gyakorlatban nem ez érvényesül.


"rendes: udvarias, őszinte, megbízható, hűséges, figyelmes"

Miért van az, hogy sokan ilyenek, mégis egyedül vannak és sorozatosan utasítják vissza őket vagy nézik levegőnek?

Vagy miért van az, ha ki is alakul valami, elhagyják őket egy izgalmasabbért, mert egy idő után már túl unalmasnak bizonyul?


Épphogy a véleményed érdekel. Csak röviden és flegmán válaszoltál és ebből kéne kitalálnom mire gondolsz és mi kell egy normális nőnek

2016. dec. 12. 17:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, akkor komolyabban megfogalmazva:

Véleményem szerint, ha egy rendes nő komoly párkapcsolatot keres, az alábbiakat veszi figyelembe ismerkedéskor:

-van-e vonzalom (ez nem feltétlenül a jó külsőt takarja, de a vonzalom a kapcsolat egyik alapköve, tehát valamilyen szinten elengedhetetlen)

-megbízható-e a férfi (hűséges, lehet rá számítani nehéz helyzetben is, tud-e támogatni stb.)

-családbarát-e (persze vannak nők, akik nem szeretnének gyereket, de az mindenkinek fontos, hogy haza merje vinni a párját)

-egyezik-e a jövőkép (gyerekvállalás, karrier, világkép stb.)

-jó beszélgetőtárs és hallgatóság (lehet-e vele mélyebb és humorosabb témákról is beszélni, kíváncsi-e a másikra is, vagy csak saját maga foglalkoztatja)

-igényes-e (magára, a környezetére, a barátaira)

-vannak-e céljai, vagy csak él bele a világba


Lehet, hogy ezeken sokat hőbörögnek és az ilyenek alapján készülnek azok a vicces cikkek, hogy mit vár el a nő a férfitől és fel van sorolva ötezer ellentétes tulajdonság, hogy ezeknek mind teljesülni kell, de ha belegondol jobban a egy férfi, hogy ő mit várna el egy nőtől, nagyjából ugyanezeket és ezek igazából alap dolgoknak kellene lenniük, nem pedig extráknak

2016. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!