Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nem értem a hozzállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem értem a hozzállást, mi az igazság?

Figyelt kérdés

Miért van az, ha egy nő ráír a férfire, akkor azt mondjátok magatokban (esetenként a haverokkal megdumáljátok): "Nézd már, irogat, hivogat, kezdeményez, ő lép először, biztos f..sz hiánya van...."


Ha meg a nő várja, hogy ebből a tapasztalatból kiindulva a férfi nyisson, tegye meg az első lépést és utána ő is lépne, akkor meg lesz.játok, mondván, ez egy hülye feminista p..csa, aki kéreti magát, nem érdemes időt fecölni bele, mert csak le akar húzni és megjátsza magát...


Nem az olyan nőről beszélek, aki után megy a futrinka és nem jössz be neki és erre nyomod rá a bélyeget, hogy "adja a nagyot"... Értelmes, normális válaszokat várok!



2016. dec. 13. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Tudod mit jelent a feminista?
2016. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Te tudod mit jelent, hogy a kapcsolat elején = első pár találka? Nem a kapcsolatban tegye ki egyik vagy a másik fél a lelkét, hanem az elején, amikor még azt sem tudják, hogy kb. mi lesz ebből...!

Ebben mit olyan nehéz megérteni?

Mindenki felfogja, érti, hogy a kapcsolatban, mikor már mindkét részről rábólintottak, hogy ez egy kapcsolat, akkor normális esetben nyilván nem a nő várja el, hogy ostromozza a férfi ő nő meg sz.rik az egészbe és mint a méltóságos kisasszony úgy áll a kapcsolathoz..

2016. dec. 13. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Az az igazság, hogy általánosítasz. Ha egy nő ráír egy férfira, annak nem feltétlenül az lesz a reakciója, amit írtál. Mindkét nem kezdeményezhet, csak némileg mások a módszerek. Például egy nő valószínűleg nem fog táncra hívni egy férfit, de ha rendszeresen mosolyog az illetőre, azt vehetjük kezdeményezésnek, nem?
2016. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

" Nem a kapcsolatban tegye ki egyik vagy a másik fél a lelkét, hanem az elején, amikor még azt sem tudják, hogy kb. mi lesz ebből2



baromság.

2016. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Neked milyen ismerőseid vannak? Mert nekem egyik barátom sem ilyen csak azért kérdem.
2016. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kolompár Achillesz, köszönöm! Na kb. én is ilyesmire gondoltam!
2016. dec. 13. 11:38
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

A no,aki a ferfira var, semmikepp nem feminista. Erre celoztam, nem erre reagaltal.Rosszul hasznalod a szot.

Meg ez a gondolat is..hatizenaaa..leirtak.

Meg nem is ugazan ertem,osszeszedetlen az egesz.

2016. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5/ saját tapasztaltból írtam, hogy volt olyan az ismerettségi körömben, ahol ezen csúszott el a kapcsolat, hogy a nő kezdeményezett és a férfi ezt zokon vette.
2016. dec. 13. 11:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben leírom azt, amit a másik kérdésnél már megtettem: Az az igazság, hogy a különböző emberek különböző dolgokat gondolnak. Én sohasem gondoltam rosszat az olyan nőkről, akik kezdeményeznek, felőlem akár le is szólíthatja azt, aki tetszik neki, engem a legkisebb mértékben sem zavar. Velem sajnos még nem fordult elő ilyen, de még akkor is normálisan bánnék a lánnyal, ha netán nem tetszene, nem úgy, ahogy ez fordított esetben történni szokott...


És hogy legyen egy "rossz helyen keresgélsz"-szintű jótanács is: ha olyan srácnál próbálkozol, aki eleve versenyszerűen hajtja a csajokat, ne csodálkozz, ha kiéhezettnek titulál, mert nem ehhez van szokva. De akinek a boldogság fontosabb, mint a rituális párzási táncok, az nagy valószínűséggel nem kezel kvaként.


25/F

2016. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9 essel értek egyet, az a férfi aki amúgy is csak szexuális kelléknek tekinti a nőket,akinek a lyuk fontosabb mint maga a nő, azt fogja gondolni amit írsz.

Ezzel nem tudsz mit csinálni, max kiszelektálni őket.


Aki pedig egyenrangú félnek tekint, az örülni fog a közeledésnek. Legyen az bármi, egy mosoly, pár szép szó, vagy egyértelmű randira hívás. Én mindig úgy könyveltem el magamban, hogy biztos megfogta az illetőt a személyiségem, és azért kezdeményez, és nem azért mert hiánya van. Na nem mintha nagyon sok ilyen kezdeményezést kaptam volna, de én kifejezetten örültem. F34

2016. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!