Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar velem végül csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem végül csak barátkozni minden pasi?

Figyelt kérdés

Amikor megismerek valakit, sosem barátként közelednek, elhívnak randira, volt akivel csók is volt, vagy csak célozgatnak, stb, de aztán végül mindig ilyen barátságféle lesz a dologból, és nem értem, hogy miért...


Külsőre csomó srácnak bejövök, csinosan öltözöm, bár személyiségre mindig is kicsit fiús lánynak tartottam magamat, ez tény. Szinte csak fiúkkal barátkozom, velük érzem jól magamat, szeretem pl. a focit, nem vagyok vásárlás őrült, és lehet velem bármiről beszélgetni, nem a műköröm az egyetlen témám, stb. De ettől még nem értem, miért nem fogok meg senkit...


Vagy ha nem ez a gond, akkor mi lehet?

Kedves vagyok a pasikkal, érdeklődő, nem vagyok flegma sem.


2016. dec. 13. 18:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
0%
Szia igy nem tom megmondani ,de ha gondolod irj. Szivesen beszélgetek. 24/F
2016. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a fiús lányoktól sosem akartam kapcsolatot, egyszerűen nem vonzanak, haverságnál nem tudok többet elképzelni egy ilyen lánnyal. De egy csomó ismerősöm van, aki pont ilyen barátnőt keres, szóval annyi a szitu, hogy nem megfelelő emberekkel ismerkedsz.
2016. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Oké, de külsőre ezt nem lehet látni valakin, hogy milyen csajok jönnek be neki. :D
2016. dec. 13. 18:37
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Fiús lányokkal nekem sincs bajom, első barátnőm is olyan volt, ennyiből pedig nem tudom megmondani én sem, hogy mi lehet a baj.
2016. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
76%
Arra még nem gondoltál, hogy esetleg az zavarja őket, ha sok fiú barátod van? Mindig ott loboghat a veszély, hogy melyikkel melegedsz össze. Ez zavarhatja az értelmesebb férfiakat.
2016. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
51%

Nagyjából 18 éves koromtól ugyanez a tapasztalatom volt. 90%-ban férfi barátaim vannak, mindig is így volt, a férfiakkal mindig is jobban kijöttem. Nem szerettem a műhaj, műköröm, műmell témát.


Aztán volt egy időszakom, amikor változás következett. 23 éves korom körül. Elkezdtem élet módot váltani, 10 kg -ot fogytam, teljesen megváltoztam, addig sem voltam nagy darab, de mégis megváltoztam. Most 25 éves vagyok, akik régen láttak, azok teljesen le vannak döbbenve rajtam. Az utóbbi időben hatalmas önbizalmam lett, és a férfiak is szinte bárhol vagyok, próbálkoznak.


Szóval szerintem az önbizalmon van a hangsúly! A nőies kisugárzás a legfontosabb.

2016. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
De erről nem tudnak az elején, mivel nem saját társaságból ismerkedem.
2016. dec. 13. 18:42
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy annyira átmentél úgymond fiús témába, hogy tényleg haveri szinten beszélnek veled, és így ami alapból egy jó tulajdonság, mármint az, hogy lehet veled ilyen dolgokról is beszélni, a viszályára fordul, és ezért tekintenek rád haverként. Amúgy az öltözködéseden látszik ez? Szóval írtad, hogy csinosan, de az mennyire nőies? :) 23/F
2016. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
6: Nálam is sokan próbálkoznak, és nagyon szexinek tartanak meg stb, de akik jobban megismernek kicsit, azok utána mindig meggondolják magukat. :(
2016. dec. 13. 18:43
 10/44 anonim ***** válasza:
52%

Valószínüleg túl nagy a szád. Mindemellett pedig sok a fiúbarátod. Ebből egy férfinak az jön le, hogy öntörvényű vagy, és semmi garancia nincs arra, hogy befeküdj valamelyik "barátod" ágyába, ha úgy hozza a 'sors'

A férfiak nem úgy gndolkodnak mint a nők. Ők nem olyan nőt akarnak, aki bármelyik fárfit fel tudná szedni, és 20 férfi lebzsel a társaságában. (legfeljebb egyszer megvolt/meglesz kategoróába teszi őket)

2016. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!