Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban más vagyok az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban más vagyok az átlag férfiakhoz képest azzal, hogy magasak az elvárásaim külső terén?

Figyelt kérdés

Átlagos férfi vagyok, de csak olyan nővel tudok összejönni, aki külsőre vonzó számomra. Ez kb olyan, hogy 50 nőből kb. 2-3 ön be. Képes vagyok akár hosszú évekig is szex és kapcsolat nélkül lenni, addig ameddig nem jön egy olyan nő, akihez vonzódni vagyok képes.


Furcsa férfi lennék amiatt, hogy nem jövök össze olyan nővel akihez nem vonzódok 100%-ban, csak azért hogy jussak nőhöz vagy ne legyek egyedül.


2016. dec. 13. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt magasak az elvárásaid, ha annyi nőből csak 2-3 jön be. DE! Mindenképpen értékelendő, hogy nem eteted a nőket, csak azért, hogy a szex meglegyen. De ismerd meg a kevésbé szép lányokat is, akik elsőre nem fognak meg, mert lehet, hogy olyan mellett találod meg a társad ;). Mindenkinek megvan a párja, csak lehet, hogy valahol el van tévedve :)
2016. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, ha nincs meg a vonzalom, akkor nem lehet mit csinálni, akkor inkább jobb egyedül, mint egy olyannal, aki nem jön be.

De mondjuk azt nem értem, hogy csak ilyen kevés lány aki külsőleg bejön, vagy nekem kb a lányok 33%-a bejön, viszont az más kérdés, hogy komoly kapcsolathoz nálam a személyiség a nagy szűrő.

2016. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a legtöbb ember így van, akár férfi, akár nő. Nem azt írta, hogy átlagos férfiként csak fullos nő kell neki, hanem olyan, aki tetszik neki. Azt meg honnan tudjuk milyen?

Ezzel mi a gond? Semmi szerintem.

2016. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most akkor nálad a vonzódás bináris (vonzódsz vagy nem) vagy százalékos (mert írsz 100%-ról is) tulajdonság? Mi van, ha olyat találsz, akihez 90%-ban vonzódsz?
2016. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem áltatsz mást,annyi már most értékelendő benned.Csak tegyél is érte,hogy valaki hozzád vonzódjon 100%-an,mert gondolom,nem éred be egy se nem túl kövér,se nem túl sovány alkatú és átlagos arcú nővel.
2016. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

abból a szempontból hogy nem dugsz addig amíg nincs senki igen,fura vagy.

mert én is ilyen vagyok,de amikor nem volt nőm,akkor végiggörgettem a rosszlányokat és 50ből mindig volt egy aki elnyerte a tetszésem és megdugtam.

szóval attól még hogy magasak az elvárások a dugás alap kell legyen.


a másik,hogy nekem elég jó szemem van az alap adottságokra.

szóval egy sovány,vagy egy 10-15 kiló pluszos csajban is meg tudom látni azt,hogy mit lehetne belőle kihozni edzéssel és betartott étrenddel.

és mivel én szeretek formázgatni,alakítgatni,nevelni bár ez utóbbi csúnya szó,az iránymutatás szebb,ezért csináltam már átlagos csajból bombázót eképpen.


ezért amit írsz,az olyan mintha egy lakatlan szigeten lennél és nincs kaja,akkor te nem vadászol,mert elvárod,hogy legyen kaja készen.

én pedig nem vagyok rest,levadászom a vadat és aztán elkészítem finomra,mert nagyon ritka az hogy készen fullosat kapsz.

pedig rengeteg nőt megdugtam,sok csajom volt,de olyat,hogy testileg ne kelljen rajta alakítani semmit,olyan szinten jó arányokkal,formákkal,testzsírszázalékkal rendelkezett,csak 1x volt.

2016. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nanananana! A nők azok, akik úgy működnek, hogy egy "szatyor krumplihoz" is hozzámennek, ha az nyújt nekik több biztonságot, alkalmasabb családi fészket. Szóval erősebb, tehetősebb, magabiztosabb, jobb fellépésű... és sorolhatnék ezerféle elvont akármit. Egy nőnek attól nedvesedik a bugyogója, hogy a férfinak több diplomája van, lovagias vele, és szépeket mond neki. Egy férfi ilyesmitől nem fog beindulni.


A férfi vizális lény. Azt nem érdekli a mellébeszélés. Az kizárólag ahhoz tud vonzódni, ami látványra bejön neki. Mert az váltja ki belőle a vonzalmat.


Magyarán teljesen rendben van, hogy olyan nő kell neked, aki külsőleg (mind fizikailag, mind esztétikailag) vonzani tud. És ha valakinek kishazánkban minden második szembejövő kielégíti a "szépérzékét", akkor nem nagyon van olyan neki.

2016. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!