Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sántaság; mennyire probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sántaság; mennyire probléma ez a nőknek?

Figyelt kérdés
Hölgyeknek szól a kérdés: mennyire befolyásolna az titeket a randizásban/párválasztásban, hogy a férfi sántít? Nem fogyatékos emberre kell gondolni, hanem baleset következtében szenvedett maradandó sérülést, soha nem fog teljesen helyrejönni.
2016. dec. 14. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Kizáróok lenne.
2016. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem probléma.
2016. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez nemtől függetlenül (aki férfinál/nőnél, akár nő/férfi szemében) komoly szépséghiba és azt gondolom hogy az emberek döntő többségét eltántorítaná, hacsak nincsenek valamilyen elképesztően komoly dolgok a másik oldalon, amik ezt kompenzálnák.


Tudat alatt a legtöbb ember szereti azt gondolni, hogy egy egészséges emberrel ismerkedik/van együtt.

2016. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem befolyasolna ,en refluxos vagyok es van egy kis allergiam ,akkor mar egyedul kene meghalnom ilyen "hatalmas" defektek miatt ? :D
2016. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Durva akkor,hogy a tobbseg mennyire nem elfogado. Sok egeszseges ember szerintem nem szep,helyes, stb...csunyat irni nem akarok, megis van parjuk. Erdekes,hogy oket elfogadjak es viszolyonak valakitol,akinek avan kis baja. Talan csak nincs eleg intelligenciajuk kezelni a helyzetet, egy siketet, santat, ea akar benat,es ez megijeszti oket,azt hiszik, menekulni kell,nehogy rajuk is raragadjon a "kor".

Van egy altalam gyakran latott santa ferdi a varosomban,nekem semmi bajom vele, jo kisugarzasa van es intelligens, muvelt ember. (Jobban nem irom korbe,nem kell felismsrnie senkinek)

2016. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én sem gondolom, hogy egyedül kéne meghalnom emiatt, pláne hogy ettől még különösebben semmiben nem vagyok korlátozva(jó, futni meg távolugrani nem fogunk járni együtt, az biztos.. :)), de kíváncsi vagyok, mások hogy látják ezt.

Magam részéről egyébként úgy vagyok vele, hogy nem zavarna az ilyesmi egy nőben, és nem azért, mert én is ilyen vagyok, a balesetem előtt sem zavart.

2016. dec. 14. 14:22
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom a tánc és az álló sportok nagyrésze kiesik. Talán még a kirándulás és a gyerekek vagy nehéz tárgyak cipelése is. Eddig csak távolról láttam sántítást, de úgy rémlik emelt teherrel nem tudnak lépni.


Engem rendkívül zavarna, kizáró ok lenne.

2016. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Számomra nem jelent problémát se a cipekedés, se a kirándulás, táncolni még mondjuk nem próbáltam így.

Igazából az alsó lábszáram mozgástartománya van beszűkülve, tehát pl. járás közben egy kis bicegés látszik, meg futni nem nagyon tudok.

2016. dec. 14. 14:31
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Eddig is tudtam,milyen buta es frusztralt emberek vannak itt,de ez mar ijeszto. Nem veletlenul menekulnek el innen normalis emberek. Minap valaki a feminista szot se tudta helyesen hasznalni, es ilyen ad tanacsot masnak...
2016. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek egy srácot,ő is sánta.Igényes,helyes,normális.Nálam nem lenne kizáró ok.
2016. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!