Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek az arc a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek az arc a legfontosabb egy férfi külsejében?

Figyelt kérdés
Senkinek sem a magasság vagy az izom?
2016. dec. 14. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést... igen minden nőnek, majd' 4 milliárd nőnek csak az arc. Minden nő egyforma.


Ilyen buta kérdésre akarsz normális választ?


Nekem az arc is fontos. A legfontosabb a tekintet. Abban benne van minden. Mellette a magasság, hajszín, férfiasság, magabiztosság, határozottság.


N.

2016. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összkép a legfontosabb.
2016. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de te mit nézel egy nőn?

Csak a mellét vagy a fenekét? Azokkal jársz vagy a komplett emberrel?

2016. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a pénztárca vastagsága.
2016. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, minden nőnek elsődlegesen a magasság a legfontosabb, szóval ne parázz, van esélyed még ha csúnya is vagy. Ha eléred a 175-t (de inkább 180-at), akkor komolyabb kudarcok nem érhetnek. Rengeteg magas pasit ismerek, akik kifejezetten csúnyák, a csajok mégis meg vannak bolondulva értük, mert villoghatnak a testükkel a barinők előtt, meg milyen jó már, hogy 70°-osan tudnak velük szemezni. Én meg itt vagyok jóképűen, de 170 centivel, vékony alkattal és a csajok rám se bagóznak.
2016. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
HMM
2016. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam az arc, igen. :) Utána haj, magasság, nem szeretem a túl magasakat, én is kicsi vagyok, azokkal érzem jól magam akik csak 10-12 centivel magasabbak nálam.
2016. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!