Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szerintetek hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L vagyok kérdése:

Ti szerintetek hogy tudnék nőt szerezni magamnak az jó ha egy egyedüli nőhöz oda megyek és be mutatkozok? ..

Figyelt kérdés
Például egy nő ül a vendéglőbe egyedül le űlök elejébe és el kezdek beszélgetni vele....jó igy?...csak azé me kezd elegem lenni az egyedűl létbő s már 20 éves vagyok

2016. dec. 16. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem jó. Meg sem kérdezed csóró nőt, hogy érdekli-e a hülyeséged?


A másik meg, érződni fog simán, ez a "mindegy ki, csak valaki legyen már" mentalitás.

2016. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Feljelent zaklatásért ;)
2016. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha ugyanolyan helyesen beszélsz, mint ahogy írsz, akkor sehogy..
2016. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó. Az első és alapvető dolog, hogy megkérdezed, leülhetsz-e, nem zavarod-e.
2016. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szemkontaktus nagyon fontos,csakis mosoly után szabad lépni.
2016. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

De mi értelme, ha egyszer undorodnak mindenféle himnemü közeledéstől? (kivéve ha te nem vagy egy jólfésült Mókamiki esetlennek tünő szinmüvész öltönyben akiről látszik hogy van pénze és megy az élet).

Olyanról meg nem hallottam, de nem is láttam hogy egy nő aki egyedül van annyira szomorkodna az egyedüllétbe hogy ki lenne éhezve egy ismeretlen férfi közeledésére.

Általában ezeknek a nőknek ki van épitve rednszerezve az egész, még ha nem is saját erejükből érték el, hogy kik vannak barátzónába, kivel mikor randiznak és a többi.. egy egész listájuk van erről. vesszük a csúnya csajt, az valószinü olyan frusztrált hogy azért küldene el mert őt nem szeretheti senki. Vegyük az átlagos lányt, Neki valószinü jut legalább 15 férfi az életébe. vesszük a szép lányt, neki már dupla annyi.

2016. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó ez csak ehhez sötét haj és kék szem kell: belépsz, ránézel kidülleszted a szemed, a szemeddel mosolyogsz, lassan odamész és ezt mondod: Megláttalak és meg kell hogy ismerjelek. (Mintha elvarázsolt volna)...majd bemutatkozol...
2016. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy hétköznapi utsza árus vagyok aki a időjárásnak van ki téve...persze sulizom is
2016. dec. 16. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl. már ott megundorodtam tőled, hogy úgy fogalmaztál, hogy nőt szerezni.
2016. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként azok az emberek, akik hosszabb távon tartózkodnak egy helyszínen egyedül, általában csinálnak valamit (keresztrejtvény,mobil, könyv, evés stb.)
2016. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!