Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen benyomást vált ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást vált ki nálad az, ha a nő a randin csak a saját párkapcsolati múltjáról akar beszélgetni, mint egyedüli beszédtéma?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
felőlem beszélhet róla, csak én nem fogom végighallgatni.
2016. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utálni fogom a randit, de ha szóvá teszem, én vagyok az érzéketlen barom, aki nem is kell a nőknek.

Ha én panaszkodok az exeimről, akkor meg én vagyok a lúzer, aki nem is kell a nőknek.

2016. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen azt a benyomást, hogy nem ezt a csajt kerestem. Rövid távon végett vetek a randinak, és ennyi.
2016. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt, hogy akik meg nem beszélnek ilyenekről , azok rutinos és tapasztalt randizok, de attol még ugyanugy kibujhat a szög azoknál is a zsákbol, hogy mennyi minden nem stimmel velük, a kapcsolatunkban.

sztem ez csak annyit jelent, hogy a nő nem rutinos és tudatos randizo, nincs tisztában a ki nem mondott randizási alapszabályokkal. és persze nyilván nem dolgozta még fel a korábbi sérelmeit. de ettől még aki profin randizik és levesz a lábamrol, az is lehet tök ugyanilyen nő, csak később veszi le ezt az álarcot...


szoval önmagában ettől nem dobnám, ha máskülönben érdekel. persze rá kéne jönnie, hogy nem zudithatjuk vadidegenekre a gondjainkat, de ennyiből még nem derül ki, hogy működhetne-e a kapcsolatunk vagy sem..

2016. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a ritka eset állna fel, hogy én tenném a lányt barátzónába. Elővenném a papírzsepit, és együtt bőgnénk a csúnya cudar gonosz férfiakon. Az ő fogyasztását kizárólag akkor fizetném ki, ha csak annyit ivott, amire eredetileg is én hívtam meg. Megadnám neki az elérhetőségeimet, ha máskor is depis lesz és lelkizni szeretne, de én nem keresném őt, csak akkor, ha nekem is lelkizni támad kedvem mert a csajok is szenyók velem.
2016. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem párkapcsolati múltról eleve nem kell beszélgetni
2016. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem társat akar találni, hanem csak közönséget a mondandójához. Ott hagynám, mint a szart. :D
2016. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felőlem mondja csak, addig sem kell nekem valami témával előrukkolni.
2016. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!