Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarok minden férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok minden férfit megmenteni?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már, hogy a férfit, akivel randiztam, "meg akartam menteni". Biztosan én is vonzom valamiért a sérültebb lelkű stb. férfiakat, mert párral már összehozott a sors. De mivel ők ezt nem akarják, így hamar sok leszek számukra, így véget ér vagy el sem indul a kapcsolatunk.

Más nő is van így? Egyszerűen egy gondoskodó, figyelmes típus vagyok...



2016. dec. 17. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mitől akarod megmenteni őket? Vagy kitől?
2016. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megmenteni őket önmaguktól talán?! Rendbe hozni őket, hogy mellettem majd kijöjjön a depressziójából vagy végre befejezze a diplomáját vagy ne igyon,dohányozzon annyi, elfelejtse a szomorú múltját és egyebek. Persze, ki akar egy olyan nőt aki az anyjaként viselkedik... :D
2016. dec. 17. 16:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány privit kaptál eddig? :-)
2016. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedés ezt anyai viselkedéssel azonosítani. Az én anyám soha nem foglalkozna ilyenekkel. Szerintem ez inkább nemtől függetlenül egy felelősségteljes ember viselkedése. És inkább a kivétel, mint a szabály... manapság mindenki lerázza a felelősséget, a sajátját is, nem hogy másokét is a vállára vegye.


Egyébként elgondolkodtató, nekem volt már hasonló kapcsolatom, amiben ilyesmivel próbálkoztam. Bele is rokkantam :D de lehet, neked már rutinod van benne.

2016. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

Hú én hasonló vagyok, csak férfiban, bevonzom az olyan nőket, akik annyira éretlenek és naivak, hogy többször is hagyták magukat kihasználni.

Mondjuk én nem akarok kapcsolatot velük, pont az éretlenségük miatt, viszont annyira megsajnálom őket, hogy jövök a "maradjunk barátok" szöveggel, ami kb. abból áll, hogy továbbra is "zaklatnak" a problémáikkal én meg túl lelkiismeretes vagyok ahhoz, hogy ne válaszoljak néha napján. :D

Te nem akarsz pszichológus lenni amúgy? :D


22/F

2016. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Engem, mentett meg lány. Hálás is voltam, mert csúnya vízi hulla lettem volna.
2016. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Uh, én is ilyen vagyok.

Már férjnél, mert sikeres mentő voltam nála, de azóta is az ilyen embereket vonzom be.

Szal csak csináld, úgy tűnik nincs kiút 😂

2016. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Eddig senkit sem tudtam megmenteni, de őszintén, aki nem engedi, hogy segítsenek rajta, azt békén kell hagyni.
2016. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
most írnék, de az a baj, h nincs mitől megmenteni engem, ezt jól elcsesztem, tudtam, h rá kellett volna szoknom a cigire, vagy drogra mikor még kis hülye voltam. :(
2016. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert jó ember vagy.
2016. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!