Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz az ismerkedé...

Miért ilyen nehéz az ismerkedés, már szinte lehetetlen a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira "más világban" él a legtöbb lány, legalábbis én így érzem. Olyan, mintha mindegyik a sármos sztárokat keresné, illetve az olyan kaliberű pasikat, aki meg nem ilyen férfi, mint ahogy nyilván én sem, annak kb. 1-5%-nyi esélye van arra, hogy találjon magának párt, de azt is keserves munka, és sok csalódás után. Miért van ez, hol vannak az átlagos pasikhoz illő átlag lányok?

2013. szept. 25. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így érzem.De nekem annyi a véleményem ehhez,hogy nehéz normális embert találni.
2013. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Jaj egy újabb önsajnáltató...
2013. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
már majdnem megsajnáltalak.
2013. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Talán azért mert mag sem mered őket szólítani....
2013. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes mennyire lehurrogják azt aki szerint igen elb_szódott valami. Én 36 vagyok, nem tini tehát, s még más érában nőttem fel, de szerintem sincs az rendben ami ma megy. Nem szeretnék ma 20 éves lenni az egyszer biztos.

36 ffi

2013. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
fiúkkal is nehéz ismerkedni szerintem. úgy ha mindegyik lekoptat ismeretlen okból...
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal egyszerűbb lehurrogni a másikat, mint beismerni, hogy valóban nagy baj van.
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ha el is vagy keseredve, azért a tartásod ne veszítsd el! Ne adj lejjebb az igéényeidből, ha azok reálisak, mert a végén úgyis csak megszívod. Nem szabad mindenáron ragaszkodni ahhoz, hogy kapcsolatod legyen, mert azt megérezzük mi, lányok, és vannak, akik úgy gondolják, hogy neked mindegy ki, csak valaki legyen. Így persze el is fognak hajtani maguktól. Mutasd meg, hogy egyedül is képes vagy boldog lenni, így már nyert ügyed van, mert lehet, hogy valaki épp a pozitív kisugárzásodra fog felfigyelni. Sajnos tényleg olyan világban élünk, ahol mindenki jobb párt akar magának, mint amilyen ő maga.
2013. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Mert a lányok felszínesek és válogatósak.
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem bírom az ilyen ránézésre kérdőjeles nemű srácokat,akik mellett még én is határozottabbnak tűnök..:D Viszont tény,hogy már csak a hülyítés elkerülése végett,meg mert azért,mert nem akarok rövid,semmitmondó kapcsolatot,olyannal próbálnám csak meg,aki tényleg tetszik,és ez most nem arról szól,hogy nagyok az igényeim.Igényesség(arcra,hajra,szagra,beszédre,mindenre-mert erre minden ember képes,ez nem genetikától vagy hasonlóktól függ,hanem attól a 20 perctől,amit naponta pluszban erre szánsz) Lényeg,helyes vagy rendes kinézetű fiút egyszerű találni,rengetegen vannak,vagy legalábbis a lehetőségük megvan rá(és ezalatt nem azt értem,hogy legyél homár,mint a korombeli kisfiúk) és ez sokat nyom a latba. Nekem például nem is annyira fontos,inkább a felfogás és az ész. Nevetséges,hogy a szépfiúk mennyire hülyének nézik a lányokat(kis emberismeret és elég rájuk nézni,átlátsz az egész bájolgáson még te is),és erre ők is rájönnek majd. Csak most éljünk a mának meg lényeg,hogy a barátnőknek legyen mivel dicsekedni,hogy "júj,helyes pasim van!" Próbálj meg más körökben,esetleg barátokon keresztül ismerkedni és átgondolni az apróságokat,hogy vajon min lehet javítani.:) Sok szerencsét!:) Jaj,és mégvalami. Ne teperj utánuk,nem ér annyi az egész,hogy hülyét csinálj magadból,mert a lány csak akkor értékel,ha nem tesz a dologért elsőre-másodikra vagy egy kicsi noszogatás után,hagyd a fenébe,és ezt lányként mondom. Nem divat már a hercegnősdi,nekik is kell lépni,ha akarják,ha pedig nem.. Annyit is ér. ;)
2013. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!