Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkedik így a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik így a legtöbb nő? Ti is ezt tapasztaljátok legtöbbször?

Figyelt kérdés

Teljes közöny...beszélgetni próbálok de csak igen nem pár mondat ennyi.

Én nagyon érdeklődök a lány szinte semmit nem kérdezz.

Ok lehet nem jövök be neki de akkor miért ír vissza egyáltalán? Neem értem én az embereket...


2016. dec. 19. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom nem akar bunkó lenni hogy válaszra sem méltat
2016. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

hát jah, nehéz dió. sajna manapság a csajok bőven válogathatnak, és rendszerint kinéznek valakit akit nem kaphatnak meg, a többi férfi meg menjen a búsba.

gondolom azért ír, mert unatkozik, és tényleg bunkó meg nem akar lenni, de komolyan nem érdekled.

Kérj randit. Ha nemet mond, vagy csak talánozgat, meg stb, akkor tudod h kár erőltetni.

2016. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ők azok, akik mindenkinek válaszolnak. Ha 8-10 emberrel beszélget egyszerre, akkor ennyire futja.

De ha nem válaszolna, akkor meg azért sírsz, hogy miért ilyen bunkó.


Persze ti gondoljátok azt, hogy neten jobb ismerkedni, mint élőben....

2016. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teljes kozony az nem ez a kategoria. Az inkabb az, amikor valaki futoszalagon torolgeti a jeloleseket, uzeneteket anelkul, hogy egy pillantast is vetne rajuk.
2016. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha a nő nem érdeklődik, illetve mindig csak te kérdezel, de ő magától nem akkor annyiban kell hagyni az egészet. Ha nagyon ködös a dolog, hogy miért csinálja, akkor kérdezz rá. De egyébként látszik valakin, a beszélgetésekben is észre lehet venni, hogy érdeklődik felőled és hogy kedvel-e. :)
2016. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokféle oka is lehet, de ez a kettő a legtipikusabb:


1. A mai kor embere nehezen kommunikál verbálisan. Van, aki ppt bemutató esetén is makog akár egyetemen is, vagy ami még rosszabb - felolvassa az egészet, ahelyett, hogy előadná, pedig egyáltalán nem buta, csak a kommunikációs készsége 0. Sok fiatal egymásról alkotott véleménye kimerül a 8/10-ben, és ha tetszik egy fénykép, akkor letudják egy lájkkal. A 'gyönyörű a hajad' is egy rövid, tömör vélemény, de sokan még ennyit sem fogalmaznak meg egy kép kapcsán, csak like azt' ennyi. Ez mondjuk elég szomorú dolog.


2. Ezeket a lányokat nem fogtad meg. Lehet, hogy már más tetszik nekik, lehet, hogy már ismerkednek is mással, de az is előfordulhat, hogy szimplán nem vagy szimpatikus számukra, és nincs olyan kérdés, amire érdekelné őket a válaszod. Tudom, hogy ez fájdalmas dolog, de ilyenkor célszerűbb elengedni, túltenni magad, mintsem rágódni rajta. Ugyanis a lány neked sem volt senkid, te sem ismerted igazán (csak szeretted volna, mert első benyomásra szimpatikus volt), ezáltal nem vesztesz vele semmit.


Minek ír vissza egyáltalán? Unatkozik vagy épp nem akar megbántani. Ja meg az őszinteség hiánya is komoly probléma szokott lenni, lásd ennél a kérdésnél:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

(Oké, hogy a kérdező fiúhavert szeretne, addig rendben is van, csak akkor minek húzza el az orra előtt a mézesmadzagot?)


Mondjuk a ténynél, hogy visszaír-e vagy sem, sokszor az elvárások, ítélek is hibásak: ha valaki nem ír, vagy élből törli a jelölést, azt borítékolhatja a lecseszést és a kibeszélést, és rövidesen elterjed az is, hogy ő milyen felszínes, mert miért nem ad egy esélyt. Azért, mert nem szeretetszolgálat. Ha nem akar adni esélyt, az az ő dolga... A 'mi van ha'-n pedig nem érdemes gondolkozni.

21/L

2016. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tinderen ismerkedek ott nincs olyan hogy megbántás....
2016. dec. 19. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:

ott tényleg nincs XD

ne foglalkozz ilyenekkel, aki sablonosan ír vissza, nyilván azért teszi, mert nem vagy neki eléggé érdekes. ennyi. nyeld le, fogd fel, ne rinyálj.

írj a következőre.

a másodig kommentelő vagyok, és miért kaptam ott 0%ot kíváncsi lennék :D

2016. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én férfiaknál tapasztalom ezt, szóval szerintem ez egy általános emberi hülyeség jele, vagy azé, hogy nem olvasnak az emberek eleget. Pont olyan, mint amikor kisregénynek neveznek 3 sort, vagy amikor valaki erőbefektetésnek érzi, hogy egyéni üzenetet rakott össze minden nőnek. Többet kéne olvasni.
2016. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!