Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet a haveroknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet a haveroknak, hogy nem amiatt nincs jó csajom, mert csúnya és alacsony vagyok meg csóró, hanem mert nincs jó dumám és nem vagyok humoros?

Figyelt kérdés

Kezdem elhinni, hogy nem is a külsőmmel van a baj. Eddig azt hittem, mert nagyon alacsony és csúnya kopaszodó pasi vagyok, hanem azért nincs jó csajom, mert rossz a dumám és nincs humorom.

Haverok nagyon azt mondják hogy ha bugyi szaggató dumám lenne, meg jó lenne a humorom akkor rossz külsővel is top 10-es csajokat szerezhetnék, abszolút pénz nélkül.


2016. dec. 20. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Igaz lehet, már csak abból kiindulva, hogy én jól nézek ki, van pénzem is, de nekem sincs csajom, mert én se vagyok jó ilyen "bugyiszaggató" dumákban. Van humorom, szeretek is viccelődni, de az ilyen perverz humor amitől a csajok nedvesednek valahogy nem az én stílusom. Megjátszani meg nem fogom magam, attól csak olyan erőltetett lenne az egész.
2016. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem a magasság, a frizura számít. Tovább megyek, önmagában nem is az, hogy elhízott-e valaki, vagy van-e pénze. Ez az utóbbi két dolog inkább eredménye valaminek ÁLTALÁBAN. A céltudatosság, életcél amit hajt a férfi, a küldetése, elszántsága stb. az, ami magával hozza ezeket. Ezek a vonzóak a nőknek.


És nem kell hozzá bugyiszaggató duma, a haverjaid kicsit túloznak, de értem mit szeretnének mondani: jófej legyél, nevettesd meg a nőt, tudj flörtölni, legyen életed, ne csak értelmi (IQ) intelligenciád legyen, hanem érzelmi és szociális intelligencia szempontjából is legyél az átlagnál kiemelkedőbb. És akkor nem kell taktikázni sem (bugyiszaggató - manipuláló duma)


33F

2016. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Nincs igazuk a haverjaidnak.A mélynövés,a rondaság és csövesség eleve kizáróok,még egy átlagos vagy csúnya lánynál is. Ezekkel a paraméterekkel felőlem lehet Kiss Ádám humorod is ,meg "bugyi szaggató dumád is"(ami nem létezik,tehát még hülye is vagy),nem állnék veled szóba.Égőnek érezném ,hogy egy ronda hobbit beszélgetek ^^10/10 -es csaja meg 10/10-es pasinak se lehet ha nincs pénze :/ De ha netán egy elhízott,fogatlan cigánylány szóba is állna veled,a stílusodból(kétlem, 8 osztálynál magasabb végzettséged van),kiviláglik,hogy nem tiszteled a nőket,így ő is lekoptatna :/ Üdv a valóságban ^^

19/L

2016. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
nem kell kétségbe esni, az utolsó csak azért mert odaírta, még nem egy 19/L.
2016. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Túlzás lenne azt gondolni, hogy nem számít a külső. Hozd ki magadból a legtöbbet külsőleg.

Ha ez megvan fogadd el magad úgy ahogy vagy. Ha ez megvan és eljutsz arra a pontra hogy királyul érzed magad a bőrödben akkor már lesz egy nagyon vonzó tulajdonságod.


Viszont ez a barátnőszerzés dolog már egy sokkal összetettebb dolog. Nem lehet azt mondani, hogy ezt "kell csinálnod", ennek "kell lenned", hogy felszedd azt, akit akarsz. Mivel ha így gondolkodsz, akkor az manipuláció - ami önmagában nem lenne rossz mivel sikereket lehet vele elérni - de ha tegyük fel összejönnél egy lánnyal akkor folyamatosan fent kellene tartanod azt a fals képet magadról amit bemutattál az elején. Ez biztosan jó lenne? Dehogy, folyton figyelned kellene és sosem engedheted el az igazi éned, így boldog sem lennél.


De menjünk egy kicsit bele a konkrétumokba. Ahhoz, hogy vonzó legyél a nők szemében - nem tudsz mindenkiében az lenni ezt még most leszögezem, mint ahogy senki sem - ahhoz egy hosszú utat kell bejárnod. Szeresd meg magad és kezdj el bízni magadban. Ez az alap. Enélkül más célt se tudsz elérni, úgyhogy ezzel kezd. Utána a fontos dolog amit fel kell dolgoznod, hogy ha ugyanígy folytatod a cselekvéseid, szokásaid stb. akkor ugyanolyan sikereket érsz el, mint eddig. Ígyhát amit elkell határoznod az az, hogy megváltoztasd magad. DE MOST FIGYELJ NAGYON! Amit érzel bármi iránt, az úgy helyes! Amit gondolsz valamiről, az úgy van! Érted? Ne érdekeljen más mint gondol róla! Állj ki a véleményed mellett és csak magadra hallgass! Szóval ne ezeken változtass.. Képzeld e magad olyan emberként amivé válni szeretnél TE! Majd kezdj el úgy cselekedni, mintha ő lennél. Változtasd meg a cselekvésed, tetteid mintha ő lennél. Tűzz ki célokat karrierben, az életben és kezdj el élni padlógázzal!

Egyelőre erről az önfejlesztésről ennyit mondanék, kezdetnek elég lesz.


Amit pedig felettem írt a 19/l az ne érdekeljen ;) Magaddal törődj csak és ne érdekeljen mit gondol más, főleg az ne érdekeljen, hogy a lányok mit gondolnak rólad. Értékes ember vagy és te is eltudsz jutni arra a szintre amire szeretnél. A barátaid véleménye se érdekeljen. Senkié.. Enyém se kellene, hogy érdekeljen, de én ezeket több év önfejlesztés után írom neked segítő szándékkal és elhiheted, hogy ezek működnek. Ha érdekel több dolog rólam, vagy kellene segítség nyugodtan írj rám.

2016. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Azért ennyire ne legyetek eltévedve, hogy a legjobb nőknél elég, ha kicsit megnevetteted, és már ugrik is a farkadra! Röhej...

És igen, valószínűleg azért SINCS nőd, mert szellemi téren se tudsz letenni semmit az asztalra, plusz nem is nézel ki jól.

De neked top 10-es csaj kell....

Hát tudod, ilyen indulókészlettel örülj neki, ha egyáltalán nőt találsz, és becsüld meg, de nagyon!


Mondom ezt úgy, hogy én fényéves távolságban vagyok a top 10-es lányoktól, de nekem se kéne ilyen pasi, mint aki a kérdésben szerepel.... Ha nagyon-nagyon jó a humora, és oltári jó fej, akkor esetleg lehetnénk haverok. De semmi több!


Teljesen feleslegesnek tartom, hogy ilyen esetben azzal áltassak bárkit, hogy a tündérmesék valósággá válnak, és ha lenne humora, lehetne akármilyen jó csaja... Még akkor is így gondolom, ha fáj az őszinteség!

2016. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3. Te tuti pasi vagy, én szoktam így fogalmazni, volt hogy ide is így írtam, ilyen stílusban, egy nő nem fogalmaz így :D
2016. dec. 20. 10:22
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Fenti komment alappillére ugyancsak az, hogy neked kell valamit letenned az asztalra, hogy egy lány kegyeibe férkőzz. Ez a társadalmilag elvárt bullsh*t jön mindenhonnan, de ne higyj ennek.


Valósítsd meg az álmaid és céltudatosan élj az élet minden területén és melléktermékként jön az, hogy vonzó leszel másnak. Ez hosszú folyamat, de úgy nem lehetsz vonzó ha fő célnak a nőzést határozod meg. Legalábbis hosszútávú kapcsolat esetén.


Mint ahogy írtam feljebb ne érdekeljen más mit gondol mit érhetsz el vagy mit nem. Ezt csak te tudhatod, és elkell fogadnod azt, hogy ha elakarsz valami nagy dolgot érni akkor óriási lesz az ellenszél és a kritika. Én ha ellenszéllel találkozok csak annyit gondolok, hogy "that's the best you can do?" ;)

2016. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A gond ott kezdődik, hogy tegyük fel, hogy remek a humorod, sorra ontod a bugyiszaggató poénokat, és a többi: te mész a lány felé, és megszólítod.

Ha nagyon nem jössz be neki, akkor esélyed nem lesz megszólalni se, el fog küldeni a búsba. Ahhoz, hogy kiderüljön, hogy neked jó a humorod, és fel tudd szedni csak dumával, előbb el kéne érned, hogy kapj lehetőséget, hogy hosszabban dumálhass a csajjal!


Szóval ha a külsőd problémás, akkor ezt buktad élből.

Főleg úgy, hogy top 10-es csajokhoz falkákban mennek oda a helyes pasik, akiknek meg se kell szólalni, hogy sikeresek legyenek.


Csókoltatom a haverjaidat!

Gondolom, most jót röhögnek a markukba, hogy majd mész oda a jó csajokhoz próbálkozni, mert csak a jó szöveg számít...

2016. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt olyan pasim, aki bunronda volt masok szerint. Megkaptam, hogy valoszinuleg nincs semmi onbecsulesem, ha egy ilyennel jarok. Csakhogy, imadtam a stilusat, adott magara, apolt volt, mindenrol tudtam vele beszelgetni, hatalmas szive volt, olyan aki atsegiti az idos nenit az uton, nagyon egy hullamhosszon voltunk, es jo volt vele a szex is.

Aztan o dobott egy lengyel csaj miatt.


En annyit tennek hozza, hogy a nok nem ugy esnek szerelembe, mint a ferfiak, nekunk neha eltelik egy kis ido, amig rajovunk. Szoval ha kicsit turelmes is tudsz lenni akkor nyert ugyed van.


Volt amugy nalam alacsonyabb kopasz, sorhasu pasim is, mert elhitette velem, hogy mi lelki tarsak vagyunk. Ez azert nagy szo, mert alapjaraton a magas, hosszu szoke haju, kek szemu pasikat nezem meg.

O viszont, mivel tudta ezt, nem erezte elegnek magat, es nem hitte el, hogy tenyleg szerettem.

2016. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!