Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakalaka19 kérdése:

Szerintetek mennyire vagyok reménytelen esett az ismerkedésben? 145 cm magas vagyok és nem fogok nőni.

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy?
2016. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
A fiú kulcsszó megadásával gondolom elég egyértelmű. Viszont én a helyedben 145 centivel nem a társkeresés miatt aggódnék (mert az totál kudarcra van ítélve), hanem a puszta egészségemért. Nagyon komoly hormon/pajzsmirigy problémád lehet ha csak 145 vagy. Ez még 14-15 évesen is nagyon alacsony, de gondolom, te idősebb vagy. Rég el kellett volna menned egy endokrinológushoz. De komolyan nem értem. Feltételezem jársz/jártál kamaszkorodban középiskolába. Ott nem volt egy szerencsétlen iskolaorvos akinek ez feltűnt volna vagy téged nem zavart, hogy a kortársaid lehagynak és nem normális a magasságod? El sem szabadott volna jutnod idáig.
2016. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy pajzsmirigy problémám van.

Voltunk vele orvosnál.

Nem fogok nőni,de gyógyszert szedek.

2016. dec. 20. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Hasonló problémákkal rendelkező lányok között van esélyed.
2016. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

(Nem néztem a kulcsszavakat, kövezettek meg érte!)


Amúgy nem a magasságod a mérvadó, hanem a személyiséged.

2016. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Alacsony nőként is azt mondom, hogy ne áltasd magad, hogy nagy sikereid lesznek. :(

Ettől még a remény hal meg utoljára, ismerek srácokat, akik alacsonyak, vékonyak, és van feleségük. De ők meg is becsülték azt, aki el tudta őket így fogadni, és nem kezdtek el válogatni, hogy "csinos barátnőt akarnak"!

2016. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
#6: B*meg...mégis hol írta a kérdező, hogy csinos barátnőt akar magának? Az agyam eldobom, komolyan mondom. Megint megy a belemagyarázás, kettős mérce vagy nem is tudom mi a legjobb kifejezés erre. Ha egy alacsony/sovány srác itt érdeklődik, hogy mennyi az esélye a csajoknál egyből jön a rögtönzött válasz (anélkül, hogy az arcát/belsőjét/intelligenciáját nem is ismeritek), hogy add le az igényeidet/ne válogass és sikered lesz, ha pedig egy magas álomszép pasi ugyanúgy küzd a társkereséssel akkor meg menjen el és ismerkedjen több helyen, előbb utóbb találni fog egy csinos lányt. Lehet, hogy amúgy se****lye és egy elviselhetetlen személyiség, de tök mindegy, ő neki megvan a joga, hogy folytassa a szelektálást, anélkül, hogy magában keresné a problémát, a másik meg örüljön, hogy egyáltalán a csajokra nézhet. De ezt már több kérdésnél is észrevettem.
2016. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:
39%

Legyél humoros, tehetős és lesz nőd.

Nőknek a biztonság egy nagyon fontos tényező. Ha így érzi melletted magad akkor elég nagy lesz a halmaz.

2016. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..
2016. dec. 21. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:
175cm vagyok és jóképű csak durva csóró, így sem kellettem senkinek
2016. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!