Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja a nők többsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a nők többsége, hogy a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 09:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom egyébként, más nők miért várják el, én kifejezetten azért, mert ez is egyfajta szűrő. A magam részéről elég karakán és határozott személyiség vagyok, az általam ismert férfiak jó 90%-át megeszem reggelire, ebből kifolyólag páromnak csak egy nálam is dominánsabb, határozottabb típust tudok elképzelni. Nem csinálok belőle egyenjogúsági kérdést, természetesen ha valaki tetszik, azt meglehetősen egyértelműen a tudtára adom, de nem nyomulok rá, nem hívom el randizni, nem mászok a fejére, hanem megvárom, amíg ő kezdeményez, már úgy ténylegesen. Mert ha ehhez nyuszi, akkor valószínűleg párkapcsolatban mellettem nem maradna meg egy pillanatig sem, még ha akarna sem, mert papucsokra nekem semmiképpen sincs szükségem.


Szóval én ezért várom el, a többiekről nem tudok nyilatkozni.

2016. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 heil cézár ***** válasza:
68%

Az egyetlen értelmes válasz itt a 19-es...


Csak azt tudom hozzá tenni, ha nem látod a jeleket, akkor a sötétben tapogatózol, és jó esélye van a failnak.

2016. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
9%
Mert a nők lusták, csak a sült galambot várják.
2016. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Én nem képviselem a férfiakat vagy bármelyiket. Ha valami vagyok akkor egy picit sem olyan mint a "Férfiak". Nem gondolom magamnak felsőbbrendűnek, bőven van rá példa, hogy a nők mondják Nekem őszintén mit gondolnak rólam és még igazat adok nekik. Számomra nincsenek férfiak és nők, csak emberek.
2016. dec. 25. 13:34
 35/40 anonim ***** válasza:
#34, te tényleg nem képviseled a férfiakat, azt a #18-ban leírtad már.
2016. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
31%
Ez furcsa kérdés, a mi időnkben még mi kísértük haza a lányokat, ma már ez is másképp működik. A mai fiúk többsége papirpőcs. Bocsi, de van három lányom és ezt tapasztalom.
2016. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
64%
Nézz körül az állatvilágban, kérdező. A sok millió állatfajból talán ha féltucat van, ahol nem a hím dolga az udvarlás, a nőstény megszerzése. Tudom,sokan felszisszennek, hogy juuuj, mi nem vagyunk állatok. Lehet. De attól még az évmilliós evolúciós törvények ugyanúgy érvényesek ránk is.
2016. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Miquel, te általában jó dolgokat írsz, de azért nézd már meg, hány dologban teljesen más az ember viselkedése, mint amit az evolúció me az állatvilág diktál... ez a megállapításod legalább 50 évvel ezelőtt érvényét vesztette.
2016. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34%

hány dologban teljesen más az ember viselkedése, mint amit az evolúció me az állatvilág diktál

---

Mutass rá kérlek.


ez a megállapításod legalább 50 évvel ezelőtt érvényét vesztette.

---

Az 50 év és az evolúció nem egészen kompatibilis fogalmak. Az evolúció szintjén csak évmilliókról beszélhetünk.

2016. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

20-as

Nem találom ezt jónak, változtatni akarok rajta. Csak hozzászoktam.

2017. jan. 4. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!