Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen sose pasim? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen sose pasim? Ha valaki nem úgy néz ki, mint Pamela Anderson, akkor az felejtse is el, hogy valaha szeretni fogja valaki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom miért vagyok folyton szingli. Nem vagyok kifejezetten szép arcú és modell alkat se, de igyekszem a legtöbbet kihozni magamból. Az értelmi szintem átlagos, van hobbim, munkám, életem. Csak pasim nincsen sose.Milyen nő kell a férfiaknak?

2016. dec. 21. 23:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%
aki bevállalós és jó az ágyban.
2016. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
El se jutok az ágyig...max aludni
2016. dec. 21. 23:13
 3/44 anonim ***** válasza:
75%
Hol szokott jellemzően félrecsúszni az ismerkedés és min próbáltál eddig változtatni?
2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Krukutyán Levente ***** válasza:
94%

Hát miss Pamela már nem a legjobb party.


Amúgy meg olyan kell, akit szeret és ehhez nem kell top modell alkat távolról sem.


Kinek mi tetszik... nincs rá képlet.


Majd jönnek hogy "nagy csöcs , bevállalos" aztán lesz aki meg azt mondja "csendes, kis mellű" a harmadiknak meg "mindegy"... Valakinek biztos tetszenél, csak ismerkedni kell.

2016. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 RRR ***** válasza:
92%

hogy nézel ki?

milyen a stílusod,amikor beszélgetsz,ismerkedsz?

2016. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb legyél fifikásabb! Ne az alkérdésben, hanem első kommentben fejtsd ki jobban a hobbidat, érdeklődési körödet, mesélj munkádról, szabadidőd eltöltéséről és linkelj egy egész alakos képet. Azok alapján már tuti megnövelnéd az esélyedet ismerkedésre itt is.
2016. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Egy szimpla, átlagos, kedves csaj vagyok. Aki érti a humorom azzal sokat tudok röhögni is...de csak a röhögésig jutunk el...
2016. dec. 21. 23:23
 8/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem mondtál magadról túl sokat...hol akad el a dolog általában?
2016. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
57%

Felejtsd el ezt a Pamela Andersonos hasonlatot, azért a férfiak nem őt keresik egy nőben. Gondolom neked is van egy rostád, amin jónéhány normális férfi fennakadt. Előbb-utóbb úgyis rádtalál az igazi.


(Egy magányos pasi)

2016. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ott akad el, hogy nem megyek rá a kukira. Nem vagyok megkaphatatlan, nem is játszom el azt, de annyit elvárok azért hogy ne zsebkendőnek használjon bárki is...Legalább ennyivel elejét veszem a csalódásoknak..
2016. dec. 21. 23:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!