Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés adott. Barátaim nincsenek, munkahelyemen már idősebb nők vannak akik házasok, gyerekeik vannak... Mivel nincsenek barátaim így nem járok sehová. Elmegyek dolgozni és hazajövök, itthon pedig teljesen egyedül vagyok. Internetes társkeresőt próbáltam, de nem írtak vissza! :( Facebookon sem vagyok fent, igaz régen volt, de engem nem jelöltek be lányok, akiket pedig én jelöltem be, azok nem jelöltek vissza. Teljesen el vagyok keseredve. Nekem soha nem lesz senkim? Az utcán is annyi boldog párt látok, nekem pedig senkim sincs. Annyira fáj ez! :(


24/F



2016. dec. 5. 18:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha látnám a jövőt, már Francia Polinéziában süttetném a hasamat a jachtomon.
2016. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Minden zsák megtalálja a foltját! Vannak véletlen/sorsszerű találkozások!
2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanígy vagyok vele.. nekem voltak kapcsolataim, de úgysem illünk össze, tudom klisé de "engem senki nem ért meg". Valahogy senkivel nem jövök ki igazán. Őszintén én kezdek rájönni hogy erre 'vagyok ítélve', és beletörődök. Szerintem te nem vagy ilyen, te biztos átlagos vagy és normális, biztos hogy lesz barátnőd, lehet kicsit később ha tényleg nincsenek barátaid (na, őszintén, ugye azért vannak? ugye azért csak megejtesz 1-2 kocsmatúrát nem? mindenki ezt csinálja, én nem, de az én vagyok), de biztos hogy lesz. Kitartás. Én évek óta próbálok olyat találni aki tényleg megért engem, én feladtam de neked hajrá ;) 21/L
2016. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek nagyon barátaim,mégis rendszeresen eljárok ide-oda, szóval ez hiszem hogy ettől függne.. Netes társkeresőkön pedig szerintem azért nem vagy sikeres,nem nem elég mozgalmas, érdekes az életed,és ki akarna egy olyannal járni, aki folyton csak otthon ül, nem történik soha semmi, nem jár el sehova,nem tud megosztani semmi élményt? Kezdj el élni, járj el helyekre, utazgass, stb.. persze még így sem garancia a barátnő, de nagyobb rá az esély :)
2016. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Merre laksz? 22/L

2016. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Jobb esetben mindenkinek lesz valakije, csak idő kérdése.


Nem minden csaj jelölget vissza facebookon boldog-boldogtalant.

26 vagyok, engemet is bejelölnek időnként ismeretlen férfiak, de nem igazolom vissza. Hogy miért nem? Mert az a privát oldalam. Akik az ismerőseim azokat mind ismerem. Nem szeretném, hogy egy vad idegen csávó nézegesse a képeimet.


Társkeresőn talán amiatt nem írnak vissza mert unalmasnak tartanak.

Nem vagyok egy bulizós csaj, de szeretek eljárni ide-oda. Nem minden a munka körül forog.

Fel kell találni magadat egyedül is!

2016. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nincsenek barátaim és kocsmatúrákra sem járkálok. Igaz egyik nyugdíj előtt álló, elvált munkatársammal aki férfi és szeret inni, egyszer elmentem meginni egy sört, egy eléggé alja kocsmába. Ami igaz az igaz. Nem vagyok érdekes, és tényleg ugyanúgy telnek el a mindennapjaim, unalmas vagyok. Tudom nem minden a munka körül forog, de már belemenekülök lassan. Így visszatekintve, nem is éltem szinte semmit, és ez elszomorít, fáj...:(
2016. dec. 5. 19:35
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

én szívesen megiszom veled valamit, de biztosan messze vagy :/

25L

2016. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lesz, és már két lány ajánlatot is tett.
2016. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!