Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény, hogy valaha találjak rendes párt?

Figyelt kérdés

Egy lelki sérült lány vagyok, akit régen sokat bántottak fizikailag, így megtörtem.

Van remény rá, hogy egyszer normálisan fogok tudni közeledni valakihez?


2016. dec. 20. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nincs az a lelki mélység, amiből ne lehetne visszajonni.:)

Meselj!

Mi történt? :)

2016. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nincs soha, ha így állsz hozzá.
2016. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha feldolgozod a traumáidat, túllépsz a múltadon, és utat engedsz a hozzád normálisan közeledőknek, akkor van esélyed.
2016. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz dolog párt találni. Sok pár idegenkedik attól, hogy egy harmadik bekapcsolódjon az életükbe. A helyedben a partnerkereső netes oldalakat böngészném, ott néha előfordul, hogy párok hirdetnek, hogy harmadikat keresnek.
2016. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszabb ***** válasza:
A lelki sérült lányoknak miért tökéletes a helyesírásuk, miért tudnak rövidebb mondatokban is érzelmi kavalkádot tálalni, miért rí le róluk, hogy érdemes lenne velük ismerkedni, s ezt miért tartja vonzónak sok-sok férfi, köztük én is, miközben velük járna a lehető legrosszabbul az ember?
2016. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 nem értelek...
2016. dec. 20. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
csak okosnak akart tűnni :D
2016. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LazyJones ***** válasza:
Szerintem csak azt akarta írni, hogy legtöbbször a normálisnak tűnő csajokat rongyolják a földig, és mivel normálisnak tűnik, így rengeteg pasi tartja vonzónak. Aztán ha kapcsolatba kerülnek, derül ki, hogy lelkileg mennyire összetörtek és megviseltek, és akkor megy tropára a kapcsolat, amikor a pasi már kezdené elhinni, hogy lehet jó is a végére.
2016. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!