Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ronda vagyok, nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, nem vagyok gazdag, de úgy rendes vagyok meg jó fej, vajon összejöhet még valami valaha?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 03:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mármint nem nyávogásból :D

Csak én igazából lemondtam a dologról, de nem kellene?

2016. nov. 29. 04:03
 2/18 A kérdező kommentje:
vagy is kellet volna?
2016. nov. 29. 04:03
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy összejöhet.. Sokan olyan nagy dolognak tartják ezt az egészet, pedig annyira egyszerű. Haverjaim 80% csúnya, azt mindig van csajuk.. (én sem vagyok egy szépség)
2016. nov. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Persze, főleg 30 felett. Ha gyereke van a nőnek, akkor pláne.
2016. nov. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát még csak 20 vagyok

De tényleg elég ronda

Szóval azt mondjátok egyszer még összejöhet valami?

2016. nov. 29. 04:36
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg igazából én így szégyellem magam, mármint az ember ismerkedne meg minden, csak én szégyellem hogy hát rosszul nézek ki és ez a másik félnek sem lehet valami jó, és még is ezt viselje el értitek :D
2016. nov. 29. 04:49
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Én is ronda vagyok, annak idején belém is szerelmes volt egy lány, nem is volt vele sok gond külsőleg, csak volt egy kis hormonzavara, kövérkés volt, bandzsa, kifelé bandzsított, olyan lábszaga volt,hogy egy kőműves segéd munkásnak nyáron a 40 fokban acélbetétesben nem termelődik olyan buké. Belső tulajdonságait nézve először rendes normális volt, haveri körhöz tartozott, elhülyéskedtünk, csak aztán lett egy barátja, aztán elkezdték a szemétségeiket, nem velem, haveromékkal. Kb. ilyen nőkre lehet számítani rondaként. Akkor én a magam részéről maradok a kézi vezérlésnél vagy prostiknál.
2016. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

????WHAT??

Hoogy mondhatsz ilyent magadról? Lehet, h nem vagy a legjóképűbb alak a világon, de komolyan, Te azt gondolod, h csak az ilyen fiúk értékesek?? Vagy azt szeretnéd, h a tökéletes, sármos kinézeted dögöljenek utánad a csajok?

Nem vagy gazdag.. mert, ha a pénzedért szeretne vki veled lenni, örülnél? :D ugye, h nem!

rendes vagy és jófej, akkor semmi gáz, Ember!!! ez a LÉNYEG! Már csak találnod kell egy lányt, akinek így vagy tökéletes!

Az első lépés: "Mások szeretete felé önmagad elfogadása az első lépés." Úgy tudsz magadhoz vonzani másokat, ha érződik rajtad, h rendben vagy önmagaddal! Ezt megérzik a lányok! :) Ja, és ne mondd még1x magadra, h ronda!!!

2016. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocs: *kinézeted miatt
2016. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja, barátság összejöhet nőkkel. :D


De viccet félretéve, mitől vagy ronda? Mit tehetnél, hogy ezen változtass? (külsőre és gondolkodásmódban egyaránt)


Rendesnek és jófejnek lenni egy dolog, ami nyilván pozitív (ha nem hátsó szándékból fakad, hogy ezáltal "lekenyerezd" a másik felet), de csak ettől nem fog hozzád jobban vonzódni egy nő sem.

2016. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!