Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek férfiasabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek férfiasabb és ezáltal, hogyan legyen nagyobb esélyem a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Arcból nem vagyok ronda de túl szerény és határozatlan.


Tudnátok srácokról ilyen előtte utána videókat linkelni. Esetleg képeket. :)


Voltatok már milyen helyzetben ?


30f még nem volt párkapcsolatom, sem rövid sem hosszu


2016. dec. 22. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esetleg barátok, akik tanácsot tudnának adni?
2016. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Saját lakás, pláne hitelre? Mi a fs.znak?! hogy aztán sehová ne tudjál menni, mert ideköt a dolog?

Hagyjuk már, az én párom bérelt lakásban él, ami sokkal mobilisabb, mert bárhol kap új melóhelyet, tud(unk) menni, hisz nincs egy felesleges, értéktelen ingóság a nyakán.


Egyébként amíg határozatlan és tutyimutyi vagy, ezer lakásod is lehet, meg bmw, nem fogsz kelleni a csajoknak. Az ember (ffi vagy nő, mindegy) nem szereti, ha a párja életképtelen.

2016. dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne keseredj el, de szerintem simán lehet, hogy sose lesz barátnőd. Nem mindenkinek jön össze sajnos, a társkeresés nem úgy néz ki, mint egy memóriajáték, hogy mindenkinek megvan a párja, csak meg kell találni őket. Sokan maradnak a férfiak és a nők közül is úgy, hogy sose volt kapcsolatuk. Meg kell tanulni ezzel a tudattal együtt élni.
2016. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez önkorlátozó hülyeség, ha teszel érte, miért ne lehetne? Egy (főleg akármilyen, nem "életed álomnője" szintű) barátnőt találni nem egy olyan "elszállt" cél, mint mondjuk önerőből milliárdossá válni, hogy "oké, lehet nem jön össze, hiába dolgozol keményen évekig (de ettől függetlenül jó eséllyel még jómódú lehetsz)", hanem olyasmi, ami még alkoholista, hajléktalan, 100-as IQ-jú, mentálisan beteg embereknek is rendszeresen összejön.


Szóval ne kezeljük úgy, mintha valami emberfeletti erőfeszítés eredménye lenne. Nyilván tenni kell érte, gátlásokat lebontani, tapasztalatokat szerezni, kifogásokat félretolni/átkeretezni, anélkül nem megy.

2016. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igaz vannak nekem is élvarrásaim, de nem szépség királynőt keresek. Voltam már többször úgy, hogy először nem is tetszett a lány arcból, de alakban sem volt nagy szám egy tekintetben sem, egyetlen pozitívum amiben esetleg egy 10-es fele húz az a karcsúság.

Mivel ismertem a nővérét és tudtam, hogy az nagyon rendes feltételeztem, hogy a húga is az. Nézegettem a képeit és egyre szebbnek és szebbnek tűnt. beszélgetni kezdtem vele és tanácsokat adtam neki mert akkor volt épp gólya :D kis műszaki csaj. Segítettem neki online. De aztán elhívtam egy sétára, eljött.

De később kiderült, hogy csak kihasznált és állandóan volt kifogása, mikor találkoznia kellet volna velem. De még arra sem volt hajlandó, hogy élőben segítsek neki,csak online-offline kért útmutatásokat.Mikor észrevettem, hogy ő közben elment másokkal bulizni. Feldühített. Főleg, hogy algoritmusokból volt egy beadandója amit ki kellet volna javítsak neki, sírt, hogy nem akar menni. De duplán hülyének nézett mert, csak oda dobott valami baromságot, mert szégyellte azt kérni, hogy írjam meg neki elejétől. Még arra is béna volt hogy lemásoljon egyet a nettől ami jobban hasonlít rá, amit ő kellet csináljon.


Ezzel csak az akartam megmutatni, hogy még egy darabig képes vagyok azt is tolerálni ha nem teljesen játszik tisztességesen, annak ellenére, hogy elsőre be sem jött sőt másodjára sem, de lassan beleszerettem és a végén csak magamnak gyártottam szenvedést.

Még volt egy néhány hasonló esett, ahol csak azért vettem észre mert aktívan kerestem, és meg győztem magam, hogy megér egy próbát is, (de hozzátenném, hogy elég nagy skálán mozog az akiknél próbálkozom és sokkal mélyebbre nyúltam azokért akikről beszéltem, amolyan tipikus csendes szürke lányok... 4-5 körüliek a 10 ből. )


Természetesen csak azért mert nem 10esek nem mondom, hogy mindenképp velem kelet volna összejönniük, de viszont azért sok lány jobban magába szállhatna, mielőtt szemétkednek azokkal akik jó szándékkal közelednek.


Bocsi de ez most valahogy muszáj volt kimondjam....kiengedjem...

2016. dec. 24. 02:03
 16/16 anonim ***** válasza:
13/71-esre nehogy hallgass. Az egy barom. ha próbálkozol, lesz barátnőd. Próbálkozz addig, amíg sikerül.
2016. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!