Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú, akivel barátok vagytok, bepróbálkozik nálatok, utána már barátként sem tudtok rá tekinteni, teljese semmibe veszitek?

Figyelt kérdés
Nekem nem is a visszautasítás fájt a legjobban, hanem hogy ezek után már beszélgetni sem akar velem, a barátom se akar lenni.
2016. nov. 3. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akar kínos szituációba kerülni. Én ha valakivel tényleg nagyon jóban vagyok, akkor szívesen elmegyek vele kettesben is bárhová, egy ölelés is belefér a barátságba. Viszont ha valakiről kiderül, hogy többet szeretne tőlem, akkor vissza kellene fognom magam, hogy ne értse félre, ne legyenek kellemetlen szituációk.
2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A visszautasítás fáj jobban, és annak a tudata, hogy te többet akarsz, de nem lehettek úgy együtt.


Azért vesz semmibe, mert pontosan tudja, hogy te többet szeretnél. Miért akarsz csak barátkozni vele? Miért akarod becsapni magad? Sose tarts meg olyan személyt az életedbe aki téged nem akar.


33F

2016. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne csapd be magad!


Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy én nem szeretnék barátkozni az érintettel. Pedig nagyszerű ember, de nincs dolgunk egymással az életben. Nektek sincs! Hidd el! Pár hét és túl fogsz esni rajta (tapasztalat).

2016. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy perverz bunkó módjára mozdul rám akkor zavar, és barátként sem kell. Ha szolidan, mint egy felnőtt ember, akkor maradhatunk barátok a jövőben, persze ha őt nem zavarja, hogy nekem max barát :) 21L
2016. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lánybarátom másfél év nagyon szoros barátság után szakított meg minden kapcsolatot velem, amikor elmondtam neki, hogy szeretem. Szinte az egyetlen barátom volt, és mégis. Magyarul egyáltalán nem vagy egyedül, ilyen reakciókra lehet számítani.
2016. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Becsüljétek meg a lány barátaitokat, holmi párkapcsolatért nem érdemes eldobni egy barátságot. És most nem a "barátzóna" nevű hülyeségre gondolok, hanem igazi barátságra.
2016. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak és nem is kellenek lány barátok. Mert nem létezik úgy sem.
2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha normálisan próbálkozott be az illető, akkor általában magamtól is felajánlom, hogy maradhatunk barátok, amennyiben őt ez a dolog nem zavarja. És persze ha nem komolyak az érzései, csak felrémlett benne, esetleg épp rossz időszakban van, és kicsit megkavarodott a feje. Felnőtt ember szerintem tudja ezt kezelni. Bár az is igaz, hogy én elég fura nőszemély vagyok. Több exemmel is ápolok baráti kapcsolatot, mindenféle hátsó szándék nélkül. És őszintén örülök, ha kapcsolatban vannak, boldogok...stb.

De nem mindenki ilyen, ezt sajnos el kell fogadni.

2016. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nekem nem voltak és nem is kellenek lány barátok. Mert nem létezik úgy sem."

Ez nagy butaság.

2016. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve úgy érzem, hogy csak hitegetem és inkább leépítem.

Kívülről láttam olyan esetet nem is egyszer amikor ugyanúgy barátok maradtak. Szánalmas. Szerencsétlen srác már vagy 1,5 éve ácsingózik a lány után, féltékeny, próbálkozik.

A lánynak gondolom tudat alatt jólesik, hogy valaki mindig mellette van, de én nem bírnám elviselni.

2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!