Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolat terén jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat terén jóval könnyebb lenne egy átlagos vagy kövér pasinak is társat találnia mint egy átlagos nőnek?

Figyelt kérdés

Szexre találni jóval könnyebb a nőnek de komolyat nem.

Ezt hallom nőktől átlagos férfiaktól. Átlagos férfiak mesélik hogy szexre alig találnak nőt mindenki csak komolyat akar. Nemrég egyik nagyon kövér haverom talált nála jobb nőt komoly kapcsolatra.

Összes átlagos nő sír nekem hogy komolyat senki nem akar vagy nagyon búnkon buták pedig még kövér fiúval is összejönne egy pár ilyen nő


2016. dec. 23. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

waooo.

hol tapasztalod ezeket helyileg?!

mert én ahol élek, kisváros, 10 srác jut egy lányra, és kb egy királynőnek gondolja magát a legtöbb. Csak a legjobban kinézőnek, legjobb egzisztenciával rendelkező rúghat labdába.


Átlagos nők sírnak hogy nincs pasi komolyra? ez szerintem a mennyek országa lehet, de komolyan.

25/F

2016. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagy az ismeretségi köröm. Mindenhol ezt látom. Több nagy város
2016. dec. 23. 11:23
 3/10 A kérdező kommentje:

"ahol élek, kisváros, 10 srác jut egy lányra"


Mond kínai kisváros ez? Mert kínaban van ez, nálunk kb. Fele fele az arány. Tessék ksh statisztikát néni

2016. dec. 23. 11:26
 4/10 A kérdező kommentje:
# nézni
2016. dec. 23. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"pedig még kövér fiúval is összejönne egy pár ilyen nő"

.

Egészen addig, míg meg nem jelenik az a kövér fiú. Mert akkor már jön az, hogy "bocs, de nincs meg kémia".

2016. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH(...)HAHAHAHAHHA...


Ez jó poén volt!


Kövérként tudom, hogy esélytelen a játszma. Egy kövér nő előbb ért célt, mint egy kövér férfi vagy ronda pasi.

2016. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy dagadt nőnek sokkal több esélye van kapcsolatra, mint egy dagadt faszinak.

Vannak olyan perverz fickók, akik kifejezetten a dagadt p-csákra gerjednek, viszont olyan nőről én még nem hallottam, aki dagadt csávókra gerjedt volna.

2016. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert a fétis ugyanaz, mint a szerelem.
2016. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegyük hozzá, amit hozzá szoktunk tenni: az ilyen "senki nem akar komolyat" azt jelenti, hogy "senki JÓKÉPŰ/MAGAS RANGÚ nem akar komolyat", mert szinte biztosan akad olyan csúnyácskább, ügyetlenebb srác, aki akarna, csak őket egyszerűen semmibe nézik az ilyen hölgyemények. Mintha nem is léteznének. És most nem a vállalhatatlanul igénytelen barmokra gondolok, hanem amúgy teljesen normális életet élő emberekre, akik nem kifejezetten jó külsejűek meg partiarcok.
2016. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Ti is olyannal jönnétek össze, aki tetszik, nem? Ahhoz, hogy másnak más az elfogadható, semmi közötök.
2016. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!