Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az átlagos férfiak sablon szöveggel hogy nincs sikerük társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy ismerős átlagos picit duci (70 kg) nő felment egy társkereső.

Lélegezni nem tudott folyamatosan özönlöttek a sablon levelek átlagos fiúktól.

Szia mizújs?

Szia van kedved ismerkedni?

Szia tetszel beszélünk?

Stb. Stb..


100 levélből kb. 5 volt olyan ami egyedi frappáns volt azzal el is kezdett ismerkedni


2016. dec. 23. 18:42
1 2 3
 11/22 A legrosszabb ***** válasza:
59%
Minek megerőltetni magunkat, amikor a legkülönfélébb, legegyedibb levelekre nemhogy nem válaszoltok, de még csak el sem olvassátok. Biztos nem fogom magamat produkálni nektek feleslegesen.
2016. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
#6 Tudod, nem mindenki a gyk-t használja csajozásra, babácskám :D
2016. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
én egyedi levelet írok a kiszemeltnek, nem sablon, nem csajozós szöveg... mégse jön rá válasz!
2016. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
#12: nem arra használom a gyiket, hogy csajozzak, de ha arra használnám sem sok közöd lenne hozzá. ;) Vili? Boldog Karácsonyt kiscsaj!
2016. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Van néhány kérdésem:

- A delikvens nőnek milyen profilja van? Kitöltötte rendesen? Egyedi, frappáns, normális bemutatkozása van helyesírási hibák nélkül?

- A levelet író fiúknak milyen a profiljuk?


Zárójelben megjegyezném, hogy a kilók száma önmagában még mindig nem ad egyértelmű információt a testalkatról, kell hozzá a magasság is, hogy egyáltalán el lehessen képzelni valamit, és akkor még mindig nem vagyunk tűpontosak. Volt nekem 70 kilós barátnőm aki vékony volt mellé, ja, de 180 centi volt.

2016. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Harminc-sok éves vagyok és a korban hozzám illő hölgyek azok, akik sürgősen keresnek maguknak egy eltartót, szüléshez, meg ilyenek. Mint tudjuk, ilyenkor megfordul a helyzet, nincs mese, a nők kénytelenek kezdeményezni az uraknál, akit jó partinak tartanak, mielőtt végleg elmegy a vonat. Nos, a rövid ideig, amíg fenn voltam az egyik társkeresőn, jónéhány hölgy írt rám és megmondom hány levél volt több annál, mint hogy "szia": 0


Szóval nem értem, mire föl várják el a nők, hogy tip-top üzeneteket kapjanak, amikor maguk sem veszik a fáradtságot + úgysem válaszolnak. Illetve de, értem én, attól akarják magukat jó nőnek érezni, hogy a szerencsétlen férfiakat hagyják értelmetlenül küzdeni értük.

2016. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16-os: kb egykorúak lehetünk, de én nem tapasztaltam ezt... vagyis pontosabban szólva, a gyakorlatilag sekinek sem kellő elhízott és/vagy sokgyerekes nők részéről igen, de egy átlag 30+ hölgy nagyon nem tűnik nekem a pánikolós kategóriának, nem is vettem ezt észre.
2016. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%

Én se értem, mégis mit képzelnek magukról ezek a nők. Mindegyiküknek kötelező lenne minimum 1 oldalas válaszlevelet írnia teljesen idegen pasiknak, még annak is, aki egy értelmes mondatot nem tud leírni de a farkáról már küldi is rögtön a képet.

Felháborító, tényleg mindenért a nők a hibásak, gyűlöljük tovább őket!

2016. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó: itt arról van szó, hogy egy elhízott nő panaszkodik, hogy miért nem írnak róla ódákat, miközben ő amúgy sem válaszolna rájuk.


Nem utálkozik senki. Max az ilyen vágósúlyban levő hölgyek.

2016. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van 5-nek, egy "Szia" első üzenetnek bőven megfelelő. A csaj megnézi a profilt, aztán ha tetszik neki, visszaír ugyanúgy egy sziát, ha meg nem tetszik, akkor nem ír vissza semmit. Mit kell ezen ennyit problémázni? 40f
2016. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!