Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk és férfiak, kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, kizáró ok lenne nálatok, ha kiderülne, hogy a kiszemelt lánynak az első szerelme szintén egy nő volt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 20:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kérdés!


Talán ha más minden klappolna akkor megpróbálható lenne a dolog.

2016. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha volt több minden is intim dolgok, akkor az kizáró.

Viszont ha ilyen kis tini kislányos ábrándozós szerelem volt fejben, akkor nincs gond vele.

2016. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
2016. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualitással az a nehézség, hogy ha még jelen időben is kapcsolódik a saját neméhez, akkor se nagyon hányhatod a szemére. Ha egy biszex nőm volna, mit tehetnék azzal, ha cicit akar csókolgatni? Nem tudom neki megadni.

Aki meg azt gondolja, hogy ez ideális terep egy hármas szexhez az elég nagyot téved.

De a kérdésben nem erről van szó, hanem az első szerelméről - aki már, ha jól értem, nincs - szóval tök nem látok problémát.

2016. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#19, bocsánat, egy pillanatra már elhittem, hogy nem a szokásos homofób megközelítésből adsz nekünk ízelítőt. Néha én is tévedhetek.

A lánnyal egyébként nem jártam, így nem is feküdtünk le, egy közeli barátság volt vonzalommal (mindkét részről) fűszerezve, csak csókig és taperolásig jutottunk. Nem tudom, ez mennyire sorolható az "intim dolgok" közé.

Valóban, "ő már nincs", azaz nem aktuális téma ez, férfival szeretnék párkapcsolatot, és egyáltalán nem létszükséglet nekem, hogy "cicit csókolgassak".

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 24. 19:24
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2017. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!