Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen motivációm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen motivációm a mindennapi élethez, ha mindenki másnak sikerül a párkapcsolata, csak nekem nem?

Figyelt kérdés

hiába van jó munkám, átlag fölötti fizetésem. Csak azt látom, hogy az összes ex-em / aki visszautasított engem: eljegyzik, összejön valakivel, összeköltözik. Csak nekem nincs semmi, nekem kínlódás az egész, velem nem akar ismerkedni senki. És nagyon igazságtalanul, mert a legutóbbi is, aki visszautasított, összejött egy olyannal, aki amúgy 5 éve már jól megbántotta.


úgy érzem, teljesen elveszi az energiáimat, motiválatlan vagyok mindenhez. Régen már az első munkám is felpörgetett. Most? Semmi.


Mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben? (pasi vagyok)


2016. dec. 26. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ja nekem se sikerült még megtalálnom a társamat :(
2016. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. vedd észre, hogy nem ekörül forog a világ.
2016. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitha csak én írtam volna ki a kérdést
2016. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Csak egy megoldás van, menni tovább, keresni az igazit.
2016. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

és ha lesz valakid, akkor motivációd is lesz.. majd ha elhagy 10 év múlva, akkor megint kiírsz egy kérdést (vagy felkötöd magad)


motivációt magadból kellene meríteni és nem egy másik emberből, aki bármikor otthagyhat!

2016. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el személyiségfejlesztéssel foglalkozni, rengeteg hasznos könyv és előadás született már a témában.
2016. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!