Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Boldogabb szingliként élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogabb szingliként élni mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok. Egész életemben mindig kapcsolatban voltam. Most először 4 éve szingli vagyok. Úgy érzem így sokkal jobb nyugodtabb az életem.

Nincs veszekedés, nincs féltékenykedés, nincs szerelmi bánat, nincs csalódás, nincs női hiszti stb.stb.stb.... ezek mind mind stresszforrások. És ugye tudjuk a stressz csak rákot és szív érrendszeri betegséget okoz.


Lehet mondani hogy még nem találtam meg az igazít, meg rossz embereket választottam bla bla.....de úgy gondolom 30 éves korra ezek a dolgok már kiderülnek


2016. dec. 27. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Erre nincsen válasz... Ha te így boldog vagy, akkor jó. Más máshogy boldog.
2016. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy mikor találkozol a megfelelővel, nem az életkorodtól függ. Van, aki már tiniként, van, aki jóval később.

Egy rossz kapcsolatnál mindenképp jobb egyedül.

2016. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi a kérdés?
2016. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal jobb szinglinek lenni, mint rossz kapcsolatban, ez abszolút így van.. De az valószínűleg igaz, hogy nem megfelelő nőkkel kezdtél eddig, mert nem minden kapcsolatban van féltékenykedés, hiszti vagy állandó marakodás. Mindenesetre úgy élsz, ahogy neked jólesik, amíg nem bántasz ezzel senkit, addig másoknak nincs semmi közül hozzá.
2016. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

"Nincs veszekedés, nincs féltékenykedés, nincs szerelmi bánat, nincs csalódás, nincs női hiszti stb.stb.stb.... ezek mind mind stresszforrások."

Ez igaz.

A másik oldalon meg nincs senkim, üres lakásba megyek haza, napokig senki nem szól hozzám, egyedül töltöm az ünnepeket, a haverok már családosak, nem foglalkoznak velem, nincs szexuális életem, tízezreket költök egy nőre, aki az ötödik randin közli, hogy bocs, de nincs meg a kémia, az alakalmi kapcsolatokban rettegek a nemi betegségektől, ezek is mind stresszforrások. És ugye tudjuk a stressz csak rákot és szív érrendszeri betegséget okoz.


Mindenki maga dönti el, hogy neki mi a kevésbé stresszelő életforma.

2016. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A felsoroltak alapján, vagy mindig rosszul választottál, vagy veled nem lehet együtt élni.

A felsoroltak, egy normális kapcsolatban nincsenek.

2016. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. Ez így valóban nem jó. De szerencsére tőlem távol áll a magány.


1. Szüleim ott vannak

2. Szerencsére sok barátom szingli vagy rossz házasságban él így nagyon sokat együtt tudunk lenni.


Ha valaki szingliként magányos azt nagyon tudom sajnálni de csakis ő miatta van magányos.

Stingliség nem egyenlő a magánnyal.

2016. dec. 27. 12:33
 8/12 A kérdező kommentje:
5. De te borzasztó lúzer lehetsz....azért is vagy magányos....aki tízezreket költ nőre.... jézusom
2016. dec. 27. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Egy rossz kapcsolatnál mindenképp jobb egyedül,ezzel egyetértek!


De a magány se jó hosszú távon,üres a ház,lakás,nincs kihez szólnia az embernek....


A legjobb megfelelő társsal,kevesen találkoznak a nagy Ővel,igazival!

Egyáltalán létezik? valakinek igen valakinek nem!


Megértelek kérdező,mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné lehetőségekhez képest-

minden jót!

nem kell magyarázkodnod senkinek sem,te életed te döntésed!

2016. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyhehe... Nem vagyok magányos, nem költök nőkre, csak olvasok, például a gyakorin, és empatikus vagyok a magányos férfiakkal. Egy adott helyzettel szembeállítottam egy másik helyzetet.


De még mindig azt mondom, hogy embere válogatja. Nem a társtól, vagy a társtalanságtól lesz valaki élete stresszes, hanem csupán attól, hogy másmilyen életet él, mint amilyenben jól tudná magát érezni. Egy felnőtt ember könnyen eldöntheti, hogy neki melyik életforma a kevésbé stresszes, és azt választja. Ha valaki attól kap rákot, mert a nője féltékeny, és rendszeres a női hiszti, akkor éljen egyedül, a másik meg, akinek attól lesz szív- és érrendszeri betegsége, mert nem tud nőt felhajtani, az nősüljön meg.

Na, egyébként van az a vicc, hogy a nős férfiak sokkal tovább élnek, mint az egyedülállók. Viszont sokkal boldogabban halnak meg :D


#5 voltam

2016. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!