Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen töröltem egy páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen töröltem egy páromat, és rájöttem, hogy nem kellett volna. Valahogy vissza tudom csinálni, hogy újra lássuk egymást?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha törlöd az egész profilod, és tiszta lappal újraindulva megint belájkolod, és talán ő is, ami mondjuk nem valószínű, mert ő nem tudja, hogy te nem is akartad törölni.
2016. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy visszaadja a keresőd ugyanúgy mint a legelején. Akkor maximum dobd meg superlike-kal vagy keresd meg az adatai alapján facebookon valahogy.
2016. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!