Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megun a partner beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megun a partner beszélgetés közben, az az én hibám, vagy nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Élőben nehezebb nekem ismerkedni, így társkeresedő oldalakon, vagy itt barátkozom. Mikor találok, vagy rám talál egy szimpatikus egyén, próbálom fenntartani a beszélgetést, érdekessé tenni, de mintha egyedül lennék benne. Második alkalommal járok így. Mindent beleadok, de még épp annyira, hogy magamat adjam, ne álarcot húzzak. Rendben, hogy nem vagyok tűzoltó, meg nem járom a világot, de ennyire unalmas valaki, aki nem tesz csodát mindennap, vagy mi ez?


20+F


2016. dec. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a stílusod miatt van, nem a konkrét tények miatt. Lehet viccesen én, játékosabban kellene.
2016. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél viccesebben és játékosabban nehezen lehetne, mint ahogy én szoktam, ha tétje van. Többet adnék, nem én lennék.
2016. dec. 27. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy mondas, miszerint mindenkit un valaki. Egyebkent sem lehet mmindenkinek megfelelni. Es nem is kell. Akivel oszeilletek, az majd nem un :)
2016. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így látatlanban nem lehet megmondani. Kérdezz olyat akivel bizalmas kapcsolatban vagy, ismer.

Nekem van olyan ismerősöm aki mondja, mondja és mondja a semmit és azt sem veszi észre ha ott döglessz meg mellette az unalomtól.


Itt az oldalon írt nekem egyszer egy srác, nála a beszélgetés azt jelentette, hogy minden egyes alkalommal feltette a legunalmasabb kérdéseket. (De ez rengeteg neten próbálkozó férfinál probléma) Ha kérdeztem valami értelmesebbet válaszolt, majd ahelyett, hogy legalább visszakérdezett volna jött az újabb "Mit csinálsz?" üzenet. Nem is tudom, vajon mit csinálok ha itt lógok az oldalon? Valószínűleg éppen snowboardozok, vagy míg az egyik kezemmel az üzenetet írom a másikkal indiai gyerekeket oltok be Lyme kór ellen.

2016. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán sokáig húzod. Ahogy nem szabad rögtön tolakodni sem, ugyanúgy a levelezgetést hetekig húzni se. Ha van egy közös érdeklődés, el kell hívni valahová, mielőtt kihűl a dolog. Ha nemet mond, ugyanott tartasz, mintha kihűlne, ha pedig igent, az fenn fogja tartani a "tüzet", és a következő fázis még érdekesebb lesz.
2016. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem jön össze hát nem jön össze.. Nincs szükséged mindenki számára megfelelőnek lenni.
2016. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!