Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő mit érez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő mit érez vagy gondol valójában?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézegetni az adatlapokat társkeresőkön. Időnként egy-egy gyöngyszemre bukkanok, amik szinte ikonikusak is lehetnének. Most találtam egy ledöbbentőt.


A csaj megadja a teljes nevét hogy elréhető legyen facebookon. Majd a magamról szóló leírásban semmit sem ír magáról, hanem ilyeneket:

"...Fszom tele van már a sok sggfejjel. Ilyenekkel ne is zaklasatok mert gci unalmas..."

"...Ha nem írok vissza az nem véletlen idióták..."

"...Nem azért szedtem le ezt a marhaságot, hogy minden idióta hülyegyerekkel összeálljak, csak ha unatkozom akkor felnézek..."

"...Mi a fszt nem lehet érteni, hogy csak azért vagyok fent, hogy a sok idiótát kinevessem?..."


Ezt a nőt elég sokan értékelték azon a bizonyos társkeresőn és elég magas pontszámot is kapott. Továbbá látható hogy fbon is 1000 ismerőse van.


A kérdésem, hogy miért? Ez csak nekem ellenszenves?

Miért ír valaki egy teljes bemutatkozást arról, hogy mennyire lenézi az embereket vagy a neki nem tetsző pasikat?

Miért használ ellenséges megnyilvánulásokat valaki egy olyan helyen, ahova egyébként ismerkedni, csevegni járnak mások?


Az ilyen ember mit vár?

Azok akik lájkolják és körülötte vannak, azok mit várnak tőle? Egy elég dekoratív nőről van szó, egy csomó szelfit rakott fel magáról, ahol nagyon stílusossan oldalt tartja a fejét, agyon van mázolva festékekkel és úgy be van lőve a haja, hogy csak na. Hatalmas szemek és brutális műmosoly.


Ez most komoly? A teliszájas mosoly és a nagy szemek, divat, cukormáz és egy ilyen szöveg áll mögötte? Hogy ismerkedhetnek mások egy ilyen emberrel? Hogy lehet tisztelni vagy kedvelni valakit, aki ilyen ellenséges azokkal akik hozzá szólnak?


2016. dec. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
BIG GIRL.
2016. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

(nem)Nevelési problémák eredménye a hölgyike, illetve a visszajelzések az általa preferált körökből dobták meg ennyire az önbizalmát.

Majd eléri az 50 éves kort, addigra talál valamilyen szerencsétlen palit, akit úgy ugráltat majd, ahogy ő akar.

Az meg kerüli majd nagyon a konfliktust, és örül, hogy van egy kis családja.

Tipikus sztori.

2016. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki nyal neki mert azt hiszik milyen menok lesznek ha egy flegma pi"csa szobaall veluk, mert a pics"anak pont ez a celja. Ezert van 1000 ismerose. Nyomorek aki unatkozik.
2016. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy a társadalom súlyos hibát követett el azzal, hogy a kövér, szemüveges és visszahúzódó embereket közösítette ki?
2016. dec. 28. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És mondd, téged mi tart vissza, hogy egy kövér, szemüveges lány fb képe alá írj olyat, hogy szép a mosolya, az ő képeit lájkold be, és kiközösíts egy ilyen díszpichát?!

Mindenki vele foglalkozik, te is. Ne áltasd magad.

Az ilyen nő kicsit olyan, mint egy tömegbaleset: látod, hogy borzalmas, de képtelen vagy nem nézni.

2016. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a nők személyiségét teljesen eltorzítja, hogy több tucatnyi férfi évtizedeken át, szünet nélkül körbeugrálja a szex reményében. Kialakul bennük a felsőbbrendűség érzése, akihez nem méltóak a szánalmas, selejtes férfiak.
2016. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Proli a csaj és sok hasonszőrű lóg a facen is akiknek ez a normális szóhasználatuk.


Nem érdekli őket, hogy trágár, inkább vagánynak tartják maguk között. Juli megmondta most is tutit. - kb így értékelik. :)

A magas pontozás pedig lehet attól is, hogy sok srácnak megvolt, vagy "szakmabeli".

Én tegnap a google store-ban olvasgattam a véleményeket egy egy app kapcsán. Hát detto ugyan ez.

2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!