Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok 30 feletti gyermektelen szingli nő?

Figyelt kérdés
Ha az ember társkeresőse is felmegy, a legtöbb nő rajta 30 feletti. Hogy lehet az hogy amikor már ilyen korban házasok szoktak lenni a nők, minimum 1 gyerekkel, addig csomó szingli van ennyi idős korban? Mi történt a világban ?
2016. dec. 30. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Akkor házasodnak, ha elveszik őket. A házasságok ideje eléggé kitolódott, egyre több a 30 feletti házasságok száma.
2016. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A mai társadalom nem azt várja, hogy 20-22 évesen szüljön egy nő. Ma, első és legfontosabb az egzisztencia. Tanuljál, tanuljál, tanuljál, legyen jó állásod, haladjál a ranglétrán. Ebbe, kevés nőnek fér bele egy férj és 1-2 gyerek.
2016. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Mert az élethez 3 dolog kell: pénz, pénz, meg ugye pénz.

Csupasz sejhajjal nem lehet nekiállni a dógoknak.

2016. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem kötelező házasodni és szülni. Én pl. tanultam, diplomát szereztem, és azon dolgozom folyamatosan, hogy stabilizáljam a munkaügyi helyzetemet, mert pont úgy sikerült, hogy egy válságos időszakban lettem pályakezdő, így első időkben sok rövid ideig tartó munkám lett, amit meg most nem néz minden HR-es jó szemmel, mert azt szűrik le belőle, hogy én nem vagyok kitartó, miközben én lettem volna, csak nem tartottak meg. Na, minden esetre nem tudok úgy a társkeresésre koncentrálni, ha a megélhetésem nincs egyenesben, mert előbb ezt akarom megoldani hosszú távra, és utána már lehet a szórakozásra is jobban figyelni. Nem akartam üres popsira a semmire, a szüleim nyakára, segélyekre lepottyantani egy vagy több porontyot. Egy gyereket fel is kell nevelni, ehhez sok kiadással kell számolni, én nem akarok felelőtlen, másokon élősködő szülő lenni. Nem beszélve arról, hogy hozzám illő társat keresek, és akárki ennek nem felel meg.
2016. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pedig ha elolvassuk a cikket egyértelműen nem jó a 30 feletti gyermekvállalás


[link]

2016. dec. 30. 11:18
 6/19 TTP80 ***** válasza:
82%
Ez valóban így van kérdező. Én mondjuk az ellenkezőjét tapasztalom a társkeresőkön a harmincas nőknél. Nagyon sok az egyedülálló anya. Volt is kapcsolatom harmincas anyukával, a saját példámat látva nekik alig van esélyük kimozdulni, ismerkedni, így marad az internet. De valóban sok a szingli harmincas nő. Többségük nagyon jól elvan, főleg akik a nagyobb városokban élnek. Tanulnak, szórakoznak, jut idejük a karrierjük egyengetésére. Ez azonban a családi anya szerep elsatnyulásához vezet, nagyon kevesen vállalnak közülük gyermeket, különösen negyvenhez közeledve. Ez ilyen...
2016. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

nem akarok házasodni, és a gyerekről még nem döntöttem. most nem vagyok szingli, de voltam. a szerencsén és a törekvésen múlik, hogy találsz-e magad mellé valakit, akivel nagyon jó. ez időbe kerül.


ha arra vagy kíváncsi, MÁR miért nincsenek kapcsolatban... a szakításnak ezer oka lehet.

2016. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Engem az ilyen riogató cikkek nem érdekelnek. Nem is biztos, hogy lehet gyerekem. 11 évesen jött meg először a menstruációm, aztán bekerültem gyereknőgyógyászatra, mert olyan mértékben ingadozott, hogy ki kellett vizsgálni, azt mondták az orvosok, hogy ha nem áll be magától, akkor lehet, hogy emiatt nem lehet később gyerekem, 21 éves koromig sem állt be, akkor kezdtem tablettát szedni, amitől nem összevissza jön meg, nem tudom, mi lenne, ha hirtelen abbahagynám, de azelőtt volt olyan is, hogy majdnem egy hónapig véreztem, és azt is csak gyógyszerrel tudták elállítani. Szóval teszek a cikkre, nem vagyok tenyészkanca, hogy mindenképpen szüljek, mindegy, kitől. Ha lehet gyerekem, lesz 30 fölött is, de az elsődleges, hogy stabil életem legyen, aztán, hogy legyen egy hozzám illő megfelelő társam, ezek a legszükségesebb feltételei annak is, hogy egy gyereket kiegyensúlyozottan fel lehessen nevelni. És ha nem lesz gyerekem, akkor sem fogok kétségbe esni, mert már gyerekként felkészítettek erre az eshetőségre.
2016. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

30 éves korukig ezek a nők várnak, de senki sem érti tudja mire/kire, vagy sokan csak elvannak, Nem mondhatni róluk hogy megerőltetnék magukat és elkezdenének gondolkozni, tervezni a családon, vagy hogy mi lesz. Majd 30 után jönnek hogy háát nem kellenek senkinek meg milyen férfiak vannak, meg milyen nehéz nekik..stb. és persze 30 fölött már sokkal nehezebb is kialakítani, na meg gyereket szülni.

Nekem is most netről saját példámból, volt egy lány beszélgettünk, mondott minden szépet jót, elég komolynak tűnt a dolog, hogy ő is komolyan gondolja, fel hoztam neki a találkozást, de arra az jött hogy háát most még ne, meg várjunk még vele ne siessük el, de jó lenne majd..én meg persze erre azt mondtam hogy oké.. ezen nem múljon.

és mind eközben persze más férfival is "beszélgetett" kontaktban volt élőben. Így mondanom sem kell, az ilyen nőt ezek után nem tudom komolyan venni, komoly kapcsolatra. Pedig nem is fiatal, nem is idős, középkorú értelmesnek tűnő magára adó nőről van szó.. Ezek után ilyennel bármi komolyat is? Sajnos, szerintem elég sok nőről elmondható ez a "játszadozás" csak is egobol saját hasznukra, saját érdekeiket nézve. Egy értelmes nő, és van benne gerinc, meg tudná állni hogy amíg valakivel ismerkedik beszélget, addig ne csábuljon el másnál.

2016. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem olyan fontos nekik, hogy gyerekük legyen, hogy ezért legyenek egy nem boldog kapcsolatban.


Szerintem ez a fő változás. Régebben házasság volt gyorsan az első valakivel, aki szembejött és utána akármilyen is abban végig küzdeni az életet. Ez magától értetődő volt. Ma pedig ezek lazábbak. Így azoknak egy jó része, akinek nem boldog a kapcsolata nem jut el a házasságig és a gyerekig.


Meg persze, amit sokan írtak a pénz. Ha arról szól az élet, hogy a napi megélhetésért küzdesz, akkor nem biztos, hogy marad energiát érzelmekre és még plusz terhekre vágy, amit a gyerek mindenképp jelent.

2016. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!