Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen úgy boldog hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen úgy boldog hogy mindenem megvan, de a 5 éve szingli vagyok szex nélkül, mert akit szeretek az nem akar és már házas?

Figyelt kérdés

Szinte mindenem megvan, jó kereső állás, jó ház, jó kocsi, állítólag helyes vagyok, sportolok rendszeresen, így izmos férfi vagyok, nagyon sok, csinos nő is akarna tőlem kapcsolatot, de én egyszerűen egy lányt szeretek, aki nem akar és házas egy kövér majommal......


Van esélyem ezt a nőt megszerezni, mert így boldogtalan vagyok és leszek...


2016. dec. 25. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a "kövér majom" annyira boldoggá teszi, hogy a te csodás életeddel esélyed sincs rá, hogy megszerezd :)
2016. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bla bla bla.. ha így lenne ahogy leírtad, akkor boldog lennél.
2016. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erről a nőről lecsúsztál. Ne epekedj utána, mert megnyomorítod a hátralévő életed. Ha igaz, amit magadról írtál, nem lesz nehéz párt találni.
2016. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a "kövér majom" mellett megkapja mindazt, amit szeretne.:)

Szar érzés ez, de el kell fogadni.

2016. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már erősen közelít a megszállottság felé....
2016. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél példát attól a kövér majomról, mert a jelek szerint rengeteg téren jóval több nálad. ;)


(Kezdésnek segítek: ne legyél ennyire egysíkú és felszínes!)

2016. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van esélyed,ha te is akarod, úgy igazán.van meg ugyancsak jo,szamodra tökéletes lány nem egy nem kettő. Viszont akármennyire is jó amit magadról irtal,de én félnék a barátnőd lenni. Főleg,hogy ennyire ragaszkodsz ahhoz a lányhoz. Szóval van,csak próbáld elengedni azt a bizonyost😊
2016. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeresd el g**ibe. Nem nagy dolog, csak most tűnik annak. Elérsz egy pontra, onnantól meg már gyerekjáték.
2016. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki házas, az nem lány, hanem asszony.

Ha meg tudod, hogy nem akar, akkor nyilván próbálkoztál már nála, szóval megtettél mindent, amit tehettél.

Ennyi, hiába sanyargatod magad.

2016. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!