Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jól kereső férfiaknak csak ez a 3 típusa van?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi jól keres, nem szegény, hanem kifejezetten jómódú vagy gazdag, akkor..

1.) Elvárja, hogy a nő is sokat keressen

2.) Úgy érzi, hogy a nő alárendelt, és "tartozik neki", a pénzéért cserébe, és ennek megfelelően viselkedik vele

3.) Elvárja, hogy a nő 15-20 vagy akár még több évvel fiatalabb legyen nála


2016. dec. 30. 17:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kedves #15,


tudom mit kérdeztél. Én pedig válaszoltam, hogy a kérdező valami nagyokos és sok ilyen megmondóval találkozni itt.

2016. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy mindenki olyan párt keres, amilyen ő maga. Nem hiszem, hogy a férfiak, akik elvárják, hogy a nő főzzön, maguk is konyhatündérkék.
2016. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

elröhögtem magam a 3. ponton, rászólok az asszonyra, na mától 20 évvel legyél fiatalabb :D

Meg is kergetne a sodrófával.

Különben a 20 évvel fiatalabb akkor, ha nagyon nem akarunk vele beszélgetni, hisz egy 20 évvel fiatalabbal nem lehet miről beszélgetni..


Az alárendelt tartozik neki az előfordulhat, sok jól menő vállalkozó azért az, mert imád irányítani dirigálni főnök lenni, és így éli ki magát.. ebben van valami, de nem kötelező jelleggel.


Az első meg hülyeség, ha valaki jól keres, tényleg jómódú szerinted neki feltűnik ha egy nő ott van mellette ?? Mármint anyagilag.. azt a nő elmegy hazahoz havi 600e ft ot fel se tűnik a családi kasszában, mert ennyi a 2 uj autó értékvesztése.


Ellenben ha normális rátermett emberke akkor elvárhatja hogy a nő normális értelmes legyen, partner legyen, ne csak egy pnci köré épített jól kinéző valami, és szabadon választ hogy fiatalabbat egykorút vagy idősebbet akar, de ha társat keres akkor nem fog 20 évvel fiatalabbat választani.


Ennyi a véleményem

2016. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom h milyen anyagi létben vagy de gondolom te sem állnál össze egy hajléktalannal pl.
2017. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A kérdésből süt, hogy a kérdező, gazdag pailra hajt, direkt.

Ennek viszont vannak következményei, amit le is írtál. Ilyen a világ, a gazdag pasasoknak sem kell olyannő aki csak ész nélkül költi a pénzét.

2017. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a 3 típusa van, csak aki nem marketingeli hogy milyen jól keres, azt nem veszed észre...
2017. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak ez a 3 típus van. Mivel itt senki nem a magángépről vagy jachtról ír, nem tudjuk elképzelni, mi lenne.


Gondolom, az itt lévő férfiak egy része a gazdagság első hullámát látja, hogy ha ma nyernének a lottón, vennének menő kocsikát, és felszednének ilyen pirított, műhajas nőciket.


Én elképzelem, hogy gazdag vagyok: attól még a szerelem marad a legfontosabb. Hogy 20-30-40 év múlva is együtt legyünk.


Ha mocskos gazdag vagyok, és megismerkedem álmaim férfijával, aki 200 ezret keres, akkor mi van? Semmi. Örülök, hogy megoszthatom valakivel a vagyonomat. Ha akarna valamit tanulni, továbbképezni magát, akkor minden feltétel nélkül fizetném neki.


Érdekes lenne, hogy elvárnám, hogy én fizetek, akkor seggbebaszhatom egy felcsatolhatóval minden este, mert a pénz az úr, neki nincs pénze, úgyhogy kussol. Azért maradjunk már emberek.

2017. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!